Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mostantó én is...

Szerintetek mostantó én is gúnyoljam, bántsam a lányokat, ahogy ők tették ezt velem, ok nélkül? Miért van az, hogy egy kevésbé szép lány s. egge is ki van nyalva manapság, még, ha bunkó is a fiúkkal? Mit rontottunk el?

Figyelt kérdés
Folyton gúnyolnak a külsőm miatt, sokszor olyan lányok, akiket nem is ismerek, csak egyszeer látom szerencsésebb esetben őket. Középsulis koromban kezdődött, gondolom ott csúfolhattam meg vagy nem is tudom miért és hogyan is kezdődött már, de mindig is inkább ilyen félénk, gátlásos, visszahúzódó gyerek voltam, a sok gúnyolódásnak köszönhetően meg még az önbizalmam is elment a csajozástól, folyton kevésnek, csúfnak érzem magam a lányokhoz, így sokáig egyáltalán nem szólítottem le lányokat. Csak kb. másfél éve szoktam ismeretlen csajoknál is bepróbálkozni. Fura mód, akár neten, akár élőben történik a kezdeményezés, elég gyakran, főleg neten megkapom, hogy ronda vagyok és kigúnyolnak, elutasítanak a lányok. ÉLőben egy csaj olyan hangosan kinevetett meg ordibált, már messziről is, mikor újra meglátott, hogy milyen ronda vagyok. Az orrommal piszkált főleg meg, hogy fogyatékos vagyok, akárcsak a haverjaim. Csak, mert én voltam olyan hülye és nem tudtam kinél próbálkozom be. MOndjuk igazi bepróbálkozás sem volt, mert ahogy odamentem már egyből fikázni kezdte a külsőmat és megfenyegetett, ha nem kopok le hív egy biztonsági őrt. Azóta még sok-sok lánynl próbálkoztam, bár akkor úgy megtörtem, hogy több hónapig nem is szólítottam le egy lányt sem. Csak olyan rossz egyedül, hogy muszáj próbálkoznom, persze tudom, hogy ez egy csapda, de, ha meg nem próbálkozom, akkor az fog zavarni, majd idős koromban, hogy nem is csináltam semmit és csak a gép előtt ültem. Egy kezemen meg tudom számolni, hány rendes és szép lányt találtam, persze mind foglalt volt, illetve egy nem, de ő nem akart kapcsolatot, mert nem rég szakított. Gondolom, ha bejöttem volna neki, akkor nem jön ezzel, hanem megadja az elérhetőségét. A sok gonosz lány zavar inkább, mert sajnos abból rengeteg van, facebook az meg főleg a gyűjtőhelyük. Szörnyű nézni, hogy míg egy egoista, nem is igazán szép agyonsminkelt csaj is kap legalább 30 lájkot, addig egy átlagos kinézetű srác jó, ha kap 5-öt esetleg 10-et jobb esetben. Olyan, mintha a lányok valami eszméletlenül felszínesek, válogatósak lennének külsőre, míg a fiúknak már be kell érniük sok olyan lánnyal is, aki nem jön be nekik külsőre. Én is ott tartok, hogy már olyan lánnyal is összejönnék, aki nem vonzó, de legalább jelemre rendes meg normális és lehetne vele családot alapítani majd és hűséges, mert az is ritka manapság, amelyik csaj hűséges.
2013. jún. 3. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ritka a hűséges csaj. pont fele-fele az arány.
2013. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Mar ne haragudj, de ez a bizti oros dolog ugy hangzott, mintha te zaklatnad.....azert figyu ram is nyomulna vki, foleg egy csunya srac akkor en is ezzel fenyegetnem meg az tuti
2013. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
köszönjük,igazad van de mostmár rá lehetne hagyni.
2013. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Es ne haragudj de az mutatja a szintedet hogy like-okban mered a dolgokat........
2013. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajna így van de mos mit csináljunk
2013. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de ez a saját nyomorod.

Valószínűleg sz@rul próbálkoztál, tipikus pláza csajokhoz mehettél oda, azok meg persze, hogy elutasítanak, gondolom az átlagos lányokat észre sem veszed, akik tényleg normálisak és nincs kint mindenük, vagy a kicsit ducibbakat.

Meg ez a ki hány "lájkot" kap meg végképp szánalmas, hogy ezek alapján méred az embereket. Fel kéne már nőni.

2013. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
A bunkó csajokkal te is lehetsz simán bunkó, amit kapsz, azt ad vissza, de ne a normális csajoknak, hanem ezeknek, mert még a normálisak is idegesítőek lesznek.
2013. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Sajnálom mindazt amit leírtál, és igazából egyetlen tanácsom lenne, te döntöd el, megfogadod-e vagy sem.


Ezer szemét lány hibája miatt ne bántsd azt a keveset, aki amúgy normális.

Nem hiszem, hogy az lenne a megoldás, ha megcsömörlenél és te is gunyoló, szekáló lennél.


Tudom, hogy rohadt könnyű ezt kívülállónak mondani, de akkor is.

Ne légy általánosító, akárhány kudarc vagy igazságtalanság is ér.

Mert a világ szar. Igen. De nagy ritkán vannak gyöngyszemek.


24/F

2013. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!