Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok kedvéért hagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok kedvéért hagynátok megnőni az intim szőrzeteteket?

Figyelt kérdés
Èn kèrtem a kedvesemtől ès nagyon bántóan reagálta le.

2017. ápr. 10. 13:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%

Géppel 2 perc alatt le lehet nyírni egyenletesre, bármilyen hosszúságúra. Szerintem szép, természetes.

Valóban kislányos ha csupasz, és nem is túl higiénikus.

2017. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
miert nem higienikus?
2017. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%

En nem ertem, miert ekkora ugy ez.

Miert kellene egy ilyen keresert beszolni a ferfinak?

Egyebkent pedig a csupasz es a terdig szoros kozott rengeteg arnyalat van. Miert ne lehetne kiserletezni??

39 eves vagyok. Az elmult 20 evben kb mindenfele volt mar. Az ember sajat izlese is valtozik, hobbija is valtozhat (uszoda), es persze a partnere is.

Csupaszra szerintem mar nem nyiratnam. De van olyan fazon ami alig-alug szoros kozepen, de megis hatalmas kulonbseg a csupaszhoz kepest.

Mindenesetre eddig barmit kert a mindenkori partnerem, legalabb kiprobalni hajlando voltam. Aztan ha nem volt kenyelmes, picit valtoztattam az erdeti verziohoz kepest.

2017. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom 14 évesen mekkora probléma lehet ez a párod és közted....
2017. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Ignis Subdialis ***** válasza:
67%

Van egy pikantériája "igényesnek" nevezni, amivel az egészségedet kockáztatod és mindenféle másra is átragasztható hüvelyi fertőzéseket szedhetsz össze. A dohányzás is nagyon "igényes" volt az elején, folyt a propaganda, vágni lehetett a füstöt a filmekben és az volt az igénytelen meg a hülye, aki meg merte említeni a káros hatásait.

A múltban, meg törzsi népeknél is rengeteg olyan példa van, hogy különböző testtorzítások és egészségtelen szokások az "igényesek", amiktől meg ma elborzadunk, pedig a mi forgatókönyvünk ugyanaz.

Lehet ám arra is igényesnek lenni, hogy a két füled közötti részt használod-e, vagy hagyod, hogy más használja arra, hogy meghatározza mit akarj.

Most pedig lehet nyomni a pirosat annak, aki jobban tudja, mint az orvostudomány...! :D

2017. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én hagytam, mert szépen kérte. Nekem először nem tetszett, csak az ő kedvéért mentem bele, de amikor láttam, hogy odavan érte az nagyon jól esett. Nekem igazából mindegy milyen, csak látni akarom a páromon, hogy imádja amit lát.
2017. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!