Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem lehet beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem lehet beleszeretni egy olyan emberbe akivel együtt vagy?

Figyelt kérdés

Főleg pasik válaszát várom ☺

Ha nem szerettek egy lányt miért vagytok vele? Mert jól néz ki? Jó a szex vele? Na és hogy tudjátok azt mondani neki hogy szeretitek miközben nem is . Kérlek mondjátok meg ,értsem meg énis hogy lehet ezt .



2017. ápr. 10. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nőként volt ilyen kapcsolatban részem. Exem azért volt velem, mert elmondása szerint "jól esett neki, hogy én szerettem". Mindig ott voltam neki, ha szüksége volt rám, kellemesen telt az együtt töltött idő, sok szexszel, beszélgetéssel, poénkodással, mindig pátyolgattam a lelkét, emellett büszkén vállalt fel a barátai előtt. Egyszóval kényelmes voltam neki. Ő is szeretett valamennyire, tehát nem volt akkora hazugság a szájából a "szeretlek" szó, viszont a jövőjét nem velem képzelte el, erről viszont folyamatosan hazudott, mert nem akarta hogy kidobjam. Amolyan "biztos pont" voltam neki, amíg nem talál jobbat.
2017. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát kb énis igy voltam csak ő azt monta hogy velem kébzeli el a jővőjét :(
2017. ápr. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!