Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőd azt mondja "szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőd azt mondja "szexi pasi" tegnap beszéltem is vele" ti férfiak mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Otthon vagytok és a baràtnőd bement a szobàtokba telefonálni, mert te tvt néztél és nem akart zavarni. Aztán amikor kicsit lehalkítod a tvt hallod,hogy a csajod hangosan kacag és elhangzik egy ilyen mondat

" szerintem nagyon szexi a pasi, tegnap beszéltem is vele". Tegyük fel a barátnődnek nincsenek srác haverjai, van neki két barátnője akikkel néha napján elmegy bulizni vagy találkoznak aztán kifújt. De férfiakról nem szokott neked beszélni, haverokról, stb nem furcsálnád a dolgot, nem érdekelne,hogy kivel beszélt a baràtnőd és vajon ki az férfi akiről beszélt? Ilyen szituban hogy cselekedtetek volna?

Hangsúlyozom FÉRFIAK vàlaszàt vàrnám, előre is köszi, PACSI!


F



2017. ápr. 10. 21:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10-es ebben igazad van.


A hisztit nem szeretem, szóltam is neki,hogy elég volt. Kérdezek és nem tudott őszíntén vàlaszolni az elején, inkàbb belém kötött,hogy én szemét modón kihallgatom a beszélgetéseit vagy mi? Nekem esett, mert bántva érezte magát amiért kíváncsian vártam a magyaràzatát. De mind kiderült aggodalomra semmi okom nincsen, tisztáztunk mindent, csak nem értem miért kell rögtön védekezni és közben kicsapni a balhét.

2017. ápr. 10. 21:25
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha számon kéred,akkor azzal alacsony önértékelést szemléltetsz.

szóval a semleges,mondhatni unott rákérdezés tanácsosabb.

de ha már játszma,akkor ilyenek után én szoktam kamuzni 2-3 nappal később,hogy elmesélem tárgyilagosan,hogy ma a kisközértben a pultos csaj megkérdezte tőlem,hogy mióta kondizok,mert ő is el akarja kezdeni,vagy hasonlóak.

unottan,lassan mintha nem tudnám az ilyesmi jelentését.

de egy másik nő pontosan tudja és ilyenekkel érdemes ha nem is folyamatosan,de gyakran szembesíteni,hogy más nők is ácsingóznak utánam,vagyis találhatok más csajt,nem vagyok kiszolgáltatott neki,nem hagyhatja el magát.

2017. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy ajánlom ezt neked is kérdező, meg a csajodnak is. Olvassátok, de mindenki, aki kapcsolatban él.


[link]

2017. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

Férfi vagyok, én is szoktam beszélni a barátaimmal, hogy ki milyen jó csaj, az asszony előtt természetesen nem ecsetelem telefonon, kinek milyen tökéletes segge van, és még durvábbakat...

Ő is emberből van, mindenkinél van szebb, szexisebb, ha szeretné, akkor beszélje meg a barátnőivel. Ettől függetlenül nem esne jól hallani, de nem problémáznék rajta, ha véletlenűl meghallanám a nejemet és a barátnőjét erről társalogni. Ameddig érzem, hogy szeret, addig nyugodtam csacsoghat...

2017. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"kinek milyen tökéletes segge van, és még durvábbakat... " Az a szomorú, hogy erre te büszke vagy és ilyen tárgyilagosan kezeled ezt a témát. Primitív emberek csinálnak ilyet, nem férfiak!
2017. ápr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!