Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől csak erősebb a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől csak erősebb a kapcsolatunk, vagy hiba volt megmenteni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatunkban az első komolyabb probléma miatt a lány szakítani akart. Elég tapasztalatlan a párkapcsolatok terén és ez látszik is rajta. Végül nem szakítottunk, mert 1. "visszakönyörögtem" magam (optimizmussal, pozitívan, szeretettel, tehát el ne kezdjétek írni, hogy papucs meg a többi 500 szinonimáját, mert unalmas lesz olvasni az alaptalan hülyeségeket), 2. mert bár próbálta ügyesen leplezni, de érződik belőle, hogy igazából szeret engem. Azért is ment bele a folytatásba szerintem, mert mégiscsak szeret, de nehezen mutatja ki, mert olyan típus.

A veszekedésnél ő nagyon megalázott, sok fájdalmat okozott nekem, a problémánkat pedig nem sikerült megbeszélnünk eddig se.

Már úgy érzem, hiba volt megmenteni a kapcsolatunkat és biztosan a többség ezt fogja válaszolni, de lehetne nézni a pozitív oldalát, hogy végül is nem mentünk szét és nem lett belőle szakítás? Hogy minél válságosabb problémákon mégiscsak átlendültünk és ettől csak erősebb a kapcsolatunk?



2017. ápr. 11. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ezt te tudod megítélni, lehet hogy jól döntöttél, de te magad írod, hogy úgy érzed, hiba volt megmenteni a kapcsolatot...akkor mi kérdés. Az, hogy nézzük pozitívan? A te életet, önigazolásra ez nem jó " hely"...
2017. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat nem attól lesz erősebb, hogy valahogy együtt maradtok, hanem hogy úgy maradtok együtt, hogy megbeszélitek a problémákat, tanultok belőle, és legközelebb nem követitek el ugyan azt. Így, hogy a problémákat nem beszéltétek meg, valószínű újra elő fognak jönni. Ha hosszabb távra terveztek, mindenképp meg kell beszélnetek a problémákat, különben kár együtt maradnotok. De ez egy újabb lehetőség, hogy megbeszéljétek egymással (és nem a gyakorikérdésekkel), hogy mi a probléma, mit tudnátok máshogy csinálni.
2017. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

"A veszekedésnél ő nagyon megalázott"


Nos, kétlem, hogy aki így viselkedik velem, azzal meg akarnám menteni a kapcsolatomat, tehát az én szemszögemből ez hiba volt...

2017. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, aki veszekedésnél addig süllyed, hogy megaláz, annak fontosabb a kis egója, mint te.

Te is írod, hogy nem tudtatok túllendülni a problémákon és bánod már, hogy kibékültetek.. Akkor mégis hogy a viharba lett volna ez jó döntés?

Ez mióta a megerősödött kapcsolat leírása?

2017. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kulcsszó a megbeszélés, magad is érzed. Ami eddig nem sikerült.

Ha hamarosan nem tudtok túllendülni ezen, akkor sajnos semmi jövőt nem látok.

Mikor történt a szakítás-visszarendeződés? A napokban? Akkor még van esély. De nincs veszteni való időd. Készen állsz arra is, hogy kiderülhet, a hiba benned (is) volt? Mivel fogod megteremteni a nyitott légkört, ami a tisztázáshoz kell?

2017. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sikerül megbeszélni a problámákat-lehet egy idei homokba dugni a fejeteket, szőnyeg alá söpörni, de előbb utóbb összegyűlik és egy hatalmasat fog robbani. Ami újból egy nagy veszekédshez fog vezetni. Az, hogy nem mentetek szét nem pozitív, minden maradt ugyanúgy. Mi ebben a pozitív? Ha nem hajlandó érdemben kommunikálni szerintem hagyjátok egymást, mert csak felőrlitek egymást.
2017. ápr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeket minél hanrabb fejezzétek be. Mikor egyszer rájöttök miket tettetek magatokkal s másikkal, összeroskadtok sajnálattól, megbánástól.


Minden cselekedeteket szeretet vezérelje.


Ez nem hozott változást. Gondolkozzatok, vagy ne legyen emberi kapcsolatotok.

2017. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!