Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is fog már keresni?

Figyelt kérdés

Tegnap felhívott részegen / ittasan már másodjára. Az a baj mostanában csak ekkor hív. Józanul nem. Csak ír. Pár dolog miatt amúgy is haragszom És ez sem esik jól, így megkértem ha józanul nem hív részegen se tegye mire az volt a válasza "és ha mindig ittas leszek már ne is hívjalak? "Nem álltam le vele veszekedni, csak annyit mondtam jobb lesz, ha pihen. Már amúgy is kómás volt így elköszönt. De azóta nem keresett, pedig fenn volt chaten.

Legutóbb mikor ilyen történt 4 nap után írt. Kiderült, nem emlékezett semmire. De most nem volt ennyire kiütve



2017. ápr. 12. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltját mindig megtalálja. Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.


Őszintén, neked mi szükséged van egy ilyen alakra? Miért nem teszed már lapátra és sz..rod le őt úgy, ahogy van?

2017. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elég részeg lesz újra keres. Így 11-re talán már ivott eleget, hogy rád csörögjön. Csak nehogy a Rozit hívja helyetted véletlenül.
2017. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez kicsoda neked?

De szerintem egészségesebb volna, ha valami távoli ismerős lenne

2017. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért foglalkozol egyáltalán egy olyan alakkal, akit csak részegen érdekelsz.. Én egészen biztos, hogy fel se vennám neki a telefont, szórakozzon mással.
2017. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!