Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elengedem a srácot akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elengedem a srácot akkor keresni fog valaha?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha te engedted el, úgy hogy ő akarta volna, akkor nem fog. Ha elég tökös. Arra fog "várni" hogy te megkeresd. Persze várni nem fog, ha elég tökös, ismerkedni fog tovább. Még ha azt miattad szüneteltette is pár hónapra (tapasztalat)


33F

2016. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mármint ha szakítasz vele?


nem, mert ha elég érett értelmi szinttel rendelkezik, akkor lezárja a múltat és sz..rni fog rád a továbbiakban, tehát nem fog téged keresni párkapcsolat szempontjából!


mégis mit vársz? hogy majd szakítás után még keresni fog téged?

ébredj már fel kérlek!

2016. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért engedted el,ha még vannak érzelmeid?
2016. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha engem egy csaj "elengedne" (nevezzük nevén a gyereket: kidobna), vagyis nem keresne, akkor miért én keressem? Akkor a kidobó félnek kellene keresnie... elvégre ez így logikus. Nem önérzetről beszélek, de mégis hogy néz ki, hogy valaki elhajtja a másikat és még az elhajtott rohangáljon utána? Én is egyszer beleestem ebbe, de tanultam belőle. És rájöttem, hogy nem vesztettem vele semmit. Ha nem kellett neked, akkor ne jajgass utána.
2016. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem megyünk vissza olyan helyre, ahonnan elküldtek.

(Én speciel akkor se, ha utána hívnak.)

2016. okt. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bumeráng ez basszus. Vagy leírnád értelmesen hogy mi a fenét akarsz?
2016. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!