Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt csak én veszem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én veszem ennyire komolyan, túl féltékeny vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy érzem sokszor, hogy barátom más lányokkal jobban elvan. Vagyis vannak lány barátai és velük. Távkapcsolatban élünk, és mikor meséli, talán még rosszabb érzés is, mint alapból lenne, mert ugye nagyon sok időt töltünk külön, most például 8 hónapot, ebből még 2-t le kell tölteni. Szóval ez elég sok idő, és lehet emiatt csak én veszem ennyire komolyan, mikor egy lánnyal pl közös szakköre járnak és ott csinálnak valamit, vagy mikor meséli hogy ez ki, az ki, hogyan ismerte meg, miket beszélnek, vagy mit csinált az a lány. Most mondjuk legutóbb az volt, hogy egy lány barátja a suliba ült a padon, nagyon rosszul volt, sírt, ő meg meséli, hogy odament hozzá, vigasztalta is, meg kérdezgette mi a baj és így rossz volt belegondolni, hogy mintha őt jobban sajnálná, mert hogy ő ott rosszul volt, és hogy ő ott ígyis meddig suliba volt..lehet engem is sajnál, de mondjuk skypelésnél se veszem annyira észre, hogy "hű de sok mindent kibírtál" mert velem is volt olyan, mint azzal a csajjal, azzal a különbséggel, hogy én egész nap suliba voltam, aztán elájultam a fájdalomtól, és úgy vittek haza. És igen, lehet túl féltékeny, vagy ingerlékeny vagyok, de nekem ez nem esik jól. Lehet túlságosan túlreagálom, vagy ez normális, hogy ezek ennyire rosszul esnek?

2017. ápr. 13. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálod. Lehet hogy amiatt, hogy keveset vagytok együtt, érzékenyebb vagy ilyenekre, érthető is, de hidd el, ezek normális baráti gesztusok, nem kell többet látni bele.
2017. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jeezusom, hol lakik a parod, hogy 8 honap alatt nem lehetett talalkozot osszehozni? Te Chileben, o Oceaniaban? Igy nem csodalom, hogy nem mukodnek a dolgok, es igy erzel. Konkretan kulon eletetek van, nem vagytok egymas eletenek a reszei semmilyen szinten...
2017. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én havonta találkoztam az exemmel távkapcsolatban.

Igen, nekem is $zar volt, mikor mesélgette, hogy a kinti barátaival (lányok IS) itt meg ott voltak, meg vásárolni, stb.


Nem éri meg a távkapcsolat amúgy... Én rámentem teljesen.

2017. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy rosszul esik, de szerintem kicsit túlreagálod.


A srác elmesél neked mindent, nincs mit takargatnia, ergo megvan a bizalom.

Addig örülj, amíg nem titkolózik és ne is sugalld azt, hogy ez neked ennyire rossz, mert el fog kezdeni titkolózni, hogy ne érezd magad rosszul. Akkor meg azon fogsz pörögni, hogy mit titkol előled, ami már rég rossz.


Próbáld meg lazán venni, dek özöld őszintén, hogy úgy érzed, kicsit te kevesebb figyelmet kapsz, pedig erre egy távkapcsolatban hatványozottan jobban oda kell figyelni. Közöld, hogy kicsit rosszul esik de ettől függetlenül megbízol benne :)

2017. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezért nem működnek a távkapcsolatok. Én bele se mennék ilyesmibe. Nem nekem való, de úgy látom neked se. Mondjuk én elve nem hiszek a férfi-női barátságban.
2017. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, ha belegondolok, tényleg lehet, hogy azért van ez, mert nagyon hosszú ideje nem találkoztunk. Szeretem őt, ő is engem, és mindennek ellenére kitartunk, én meg próbálom ezt megérteni.:) 400km-re lakunk egymástól, fiatalok vagyunk, nem engednek mindig el hozzá engem se, ami pokolian nehéz, mindezt kibírni.
2017. máj. 5. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2017. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15 :( és szüleink közös elven vannak. Miszerint ha engem sem engednek, őt sem. Így hát elég nehéz megoldani egy egy találkozót. De talán 0,5-1-1,5 év múlva.
2017. máj. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!