Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van párom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van párom, de kívánok egy másik férfit?

Figyelt kérdés

Vonzódok egy férfihoz annak ellenére, hogy tudom nem lenne szabad.

Párom jóképűbb, de vele már elég egyhangú a szex, pedig igyekszem feldobni, bár már nem élvezem annyira.

Az a férfi pedig csak attól le tud venni a lábamról, ha rám néz és rám mosolyog.

Hogyan kéne kiverni őt a fejemből? Nem bírom már!


2017. ápr. 14. 20:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igazából csak pár percre szoktunk találkozni reggelenként egy boltban, én ott dolgozom, kávézni szokott jönni.


Nem akarok emiatt a vonzalom miatt borítani mindent, mert nem érné meg, ahogy 8-as írta, mindig jönne egy újabb és újabb.


Nem merek rányomulni, pedig rettenetesen kíváncsi vagyok, hogy van-e felesége vagy barátnője, mert fogalmam sincs.

Már azon gondolkoztam, hogy egyszer megkérdezem a nevét, mert még azt sem tudom, de sosem vagyunk kettesben, és más előtt meg ciki lenne.

Olyan is megfordult már a fejemben, hogy nyomok egy cetlire írt telefonszámot a kezébe, de azt sem lehet feltűnésmentesen csinálni és igazából ez egyáltalán nem lenne jó ötlet...


Lassan már másra sem tudok gondolni, csak hogy ezzel a szituval mi legyen, és azon töprengek, hogy az ő fejében mi járhat velem kapcsolatban, ha egyáltalán jár valami.

2017. ápr. 15. 14:53
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindig így jàrok... :( nekem az jött be, hogy a gondolataimat hagyom menni amerre akarnak, ezek miatt próbálok nem haragudni magamra, viszont a valóságban nem lépek semmit. Ha az illető lép, hárítok. Így két-három hét alatt elmúlik es megint lehet egy fél év nyugi... Ha kifantáziálgatom magam utána már nem is olyan érdekes. Amikor kezd uncsi lenni az idilli, romantikzsfilmes rész, akkor kb 2 nap 'valóság-szimuláció' a fejemben elég is hogy végleg elmenjen a kedvem. Itt kell azokra a dolgokra gondolni, amik miatt nem működne.
2017. ápr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!