Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyankor mivan, ha van párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mivan, ha van párom, akit szeretek, viszont van egy másik pasi, akit kívánok?

Figyelt kérdés
Szívesen lefeküdnék vele, viszont nem tudnám megcsalni a páromat, mert szeretem, a másikhoz csak szexuálisan vonzódom. A párommal már nem olyan jó a szex, sokszor amikor hiányzik a szex, akkor nem is a páromra gondolok, hanem a másikra. A másik pasit meg minennap látom szóval kiverni se tudom a fejemből. Én is tetszem neki, korábban mondta egy buliba, hogy ő is kíván engem. Egyikünk sem független. Mit csináljak? 22/L
2011. jún. 10. 09:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Te tudod, hogy mit érzel. Ha én szeretem a páromat, eszembe sem jut ilyen szinten fantáziálni, és kívánni egy másik férfit. Nem olyan jó a szex? Dobjátok fel valamivel. Annyi lehetőség van. Talán csak egy izgalomra vágysz, amit nem feltétlenül egy másik férfitól kaphatsz csak meg. Beszélgessetek arról, mi az ami nem olyan jó, min kellene változtatni stb. Ha pedig úgy érzed, hogy a másik pasi kell, akkor előbb szakíts a pároddal, ne verd át.
2011. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
"egy kis izgalomra"
2011. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már sok mindent kipróbáltunk, hisz már jó pár hónapja bennem van ez az érzés. Nem tehetek róla, belülről jön. :/
2011. jún. 10. 09:34
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd el a párod, így nincs értelme a kapcsolatnak.
2011. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem kivánod a párod,és sóvárogsz a másik pasi után,akkor hagyjátok ott mindketten a párotokat,és legyetek együtt!!Ennek nincs értelme,hogy van egy barátod,és más után vágysz!Ha szeretnéd a barátodat igazán,akkor nem jutna eszedbe,hogy mással akarsz lefeküdni!
2011. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De a szakítás meg nem olyan egyszerű ám így 5 év után! Meg tudom hogy szeretem, csak ez a szex nem megy, meg ott a másik pasi aki tetszik... :(
2011. jún. 10. 09:45
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy szereted a párodat? Elhiszem, hogy nehéz a szakítás, de nem látok jobb megoldást.

Én 8 éve vagyok a párommal, szeretem, imádom minden porcikáját, a szex is tökéletes és eszembe nem jutna egy másik férfival ágyba bújni.

Nem csak a megszokás tart össze titeket? Gondolkozz el ezen, mert ha igazán szereted, akkor a szex is vele a legjobb, nem? Legalább is szerintem.

2011. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt is írod, hogy már próbáltátok helyrehozni, feldobni a szexuális életeteket, de nem történt változás. Ezek szerint már nincs meg a vágyakozás a párod iránt. Így meg mi értelme együtt lenni?
2011. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. Ha szeretnéd a barátodat, akkor nem akarnál mással lenni. Nemszereted, csak félsz, hogy megbántod szerintem. Viszont ez így nagyon nem jó, csak becsapod a párodat is meg magadat.Hidd el jobb lenne ha megbeszélnétek ezt. Jobban fájna neki az, hogy megcsaltad, mint az, hogy elmúllt a szerelem. (Csak magamból indultam ki)
2011. jún. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na várjunk, 5 éve jártok és te 22 éves vagy?
2011. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!