Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki volt hasonlo helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt hasonlo helyzetben? Es mit tett?

Figyelt kérdés

Sziasztok nos en azal fordulnak hozatok hogy jelenleg 5eve vagyok paromal 2gyerekunk van.sok gondunk van nincs nap mikor nem.veszekednek sokat iszik stb.

Mikor megismertem ezt a felet ugy mond titkolta es nem kerdes bele szeretem 3honapra terhes letem kozoltem vele.hogy megtartom vele v nelkule .mondta h akarja a babat megvaltozik stb.hittem neki mert ki nem akarta volna hinni.megszuletett a kisfiam es sokal roszabb volt minden tobet ivot sok veszekedes stb en egyedul maradtam a kisfiunkal haza jot evet le furdot es ment kocsmazni.mar megfordukt benem h elhagyom de anyamek mondogatak h a gyereknek az apja melet a helye stb. Egyszer nagyon roszul voltam.szedultem .hanyingerem volt remegtem es anyit kertem anyira figyeljen ra mig alszok 2orat hatha jobb elkezte hogy inkabb elmegyy gyogyszerert na ez volt du 2 kor hajnali 4kor jott haza reszegen ..le szarta h szarul voltam es nem ez volt az elso alkalom ..ve toltote fiam 8honapjat akor reszegen nekem jott kicsavarta a kezembol a gyereket es ki lokot a hazbol hivtam vagy szazszor rendorseget mentoket de senki se vete fel vegul sikeeult be tornom az ajtot es nagy verekedes aran elvenem a gyereket ez utan anyamekhoz koltoztem .akor jot a szoveg es igen hitem neki..es nem nem let jobb a helyzet ugyan ugy ivott stb de mar ugy voltam vele h jobb ha nincs ithon... stb most jon a kerdes minek meg 1 baba .most4 eves a nagyobik fiam.. sikerult 3 evig elkerulnom terheseget..de 1x be csuszot en elakartam vetettni .o mondta tartsuk meg stb megbeszeltuk meiknap jon haza koraban es ad penzt abortuszra de nem jott hala neki kicsuztunk az idobol is igy lett a kisfiunk ..ne.segitet semiben meg terhesen is en mentem bevasarolni gyerekel..mindegy a.lenyeg mar meguntam es hiaba mindom neki h nem szeretem.stb el akarom hagyni es mint aki falnak beszel..tudja jol h mig a kicsi nemntolti be a 3mat sajnos rs vagyok szorulva es ezel visza el..engem hibaztat amierr iszik mindenert..



2017. ápr. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
no comment.....cigok
2017. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen... a gyerekeknek szükségük van egy egészséges Apa képére, ez tény!

DE HOL AZ EGÉSZSÉGES APA????


Szegény gyerkőcök így csak rossz mintákat kapnak. És gyanítom nem csak az Apától kapják a rossz mintákat, hanem a még mindig gyermekgondolkodású anyától is :(

2017. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

voltam ilyen (na azért nem ennyire durván) helyzetben a piás apaként - az hozott helyre, hogy rájöttem, szar egy apa vagyok - fürdetni is cinkes piaszaggal, csak a sarki játszótérig vihetem.... és így hagytam abba az ivást.

Ezt magyarázd el a pasinak is, hátha egyszer beleérez.

Anyád buta nagyon, a gyereknek normális helyen van a helye, nem egy részeg senki mellett.

2017. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo nem vagyok cigany se a csaladom.. szoval senkit nem kene le cigoznod
2017. ápr. 18. 16:08
 5/5 A kérdező kommentje:
2kommentelo mibol gondolod h gyermek gondolkodasomvan??mibol gondolod h tolem rosz peldat lat a gyerek??
2017. ápr. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!