Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom mit tegyek, vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, vélemény? Ki mit tett hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyvonalakban..1 éve elhagyott a párom,2 gyerekkel maradtam és még gyesen voltam.Tudtam,be is vallotta hogy másik nő van a dologban,de azt mondta nem történt semmi *olyan*.Igy azon voltam visszahóditsam,ami sikerült is,aztán utólag bevallotta hogy a külön töltött idő alatt (ami 2hét volt)együtt voltak.A lányaim annyira örültek hogy haza jött az apukájuk,nem akartam összetörni a szivüket és "megbocsájtottam".Próbálom azóta is elnyomni magamban az egészet de nem megy:(Sokszor ugy voltam vele hogy elég és kilépek,de felelőtlenség lett volna hisz nem tudtam volna eltartani a gyermekeim.Most már van munkahelyem,megélnénk,de egyszerűen nem merem meglépni.A gyerekek lelkét féltem leginkább,de ugy erzem mindent megtettem az elmult egy évben de egyszerűen nem tudom feldolgozni,*házaséletet*sem élünk azóta.Szeretnék végre boldog lenni,de félek ha elhagyom se leszek..
2013. nov. 12. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
hát, nincs biztosíték, hogy találni fogsz jófej pasit, főleg ha nem vagy szép. két gyerekkel nehéz. esetleg menj el pszichológushoz, ő segít meghozni a döntést, nyilván ennyi infó alapján nem lehet belelátni a kapcsolatodba.
2013. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy éve nem volt köztetek testi kapcsolat? Nem tartasz tőle, hogy a párodnak esetleg most is van valaki?
2013. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhagyod van esélyed egy új életre, új kapcsolatra.


Vele csak akkor maradj, ha úgy érzed meg tudsz bocsájtani, megéri. De azt tartsd a fejedben, hogy aki egyszer félremegy, az az esetek 90%-ában többször is félre fog. Főleg hogy nem ő az, aki visszament hozzád, hanem te könyörögted vissza.


Ha el is válsz, a lányaidnak ne nehezítsd meg, ne kételkedj, és esetlegesen megegyezhetnétek kötetlen láthatásban, így annyit lehetnének az apjukkal is, amennyit akarnak. A gyerekeknek mindig az a legjobb, ha békében váltok, őket kell szem előtt tartani.


Félni ne félj, mert mi rossz várhat rád?

2013. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első te hogy lehetsz ekkora bunkó???


"hát, nincs biztosíték, hogy találni fogsz jófej pasit, főleg ha nem vagy szép"


A szépség és a jófejség nem függ össze! Az, hogy talál-e magának társat marhára nem függvénye annak, hogy szép-e! Nézz körül az utcán mennyi "ronda", ízléstelen vagy épp túlsúlyos ember rohangál kézenfogva. Ennyit erről. De élből meggyanúsítani egy átvert, kisgyerekes anyukát hogy nem fog senkit találni mert biztos ronda...ez valami hihetetlen.

2013. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ugy gondolom hogy nincs senkije.a testikapcsolat amugysem müködött soha,ő igen ritkán igényli,előző kapcsolataiban is ilyen volt:S
2013. nov. 12. 13:55
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:D akkor már kommentálom én is,abszolut nem vagyok csunya:)
2013. nov. 12. 13:58
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

A KÜLSŐ!! megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol...

Kedves utolsó válaszoló, ne nevettesd ki magad... Ezt a ,,külső nem lényeg" dumát a csúnyák találták ki...

2013. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De figyelj, szerinted mindenki szép a világon, vagy ezt hogy gondoltad? Vagy a csúnyák nem szaporodnak szerinted, vagy mi a bánat?


Most arról nem fogok vitát nyitni hogy csúnya vagyok-e vagy szép, mert ha azt írom hogy szép akkor biztos megkapom hogy csúnya és ezzel védekezem:)


Az a véleményem, hogy mindenki megtalálja a maga párját! Egy osztályban vagy egy munkahelyen jó ha a lányok 10-20%-át szépnek látom, de a szépség EGYÉNI, SZUBJEKTÍV. Ennek ellenére meg a 70-80%-uk él párkapcsolatban, ami azt bizonyítja hogy a) a csúnyák is találnak párt b) ami nekem csúnya, másnak szép.


De ez hogy a rákfenébe is jön a kérdezőhöz? Tök mindegy hogy csúnya-e vagy szép, esélye így is, úgy is van új életre! De lévén hogy 1 ember szerette annyira hogy elvegye (a jelenlegi drága férje), elméletben nem lehet bányarém, mert valakinek mégis tetszett. Elégedett vagy most már?

2013. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ossze ne vesszetek:)egyebkent annyira vag a temaba esetleg,hogy bar kifejezetten szep es csinos nonek tartanak..amig meg nem tudjak hogy van 2 gyermekem:)Amikor pl bokolnak a pasik a munkahelyemen is,es szoba kerul hogy anyuka vagyok,egybol kiül a panik az arcukra:)szoval a szepseggel ez esetben nem mennék sokra:)
2013. nov. 12. 14:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Szintén elvált férfiaknál érdemes indítanod, olyanoknál akiknél nem hátrány a gyerek. Akár társkeresőzhetsz is, nem szégyen. Nagyon sok elvált férfi van fenn.
2013. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!