Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom bevallotta, hogy többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bevallotta, hogy többször is megcsalt travikkal. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt. Eddig jól működött minden, nem értem miért tette ezt. Ő szerinte ez nem is számít megcsalásnak, mert nem lányokkal csinálta, de szerintem meg nagyon is az! Azt is mondta, hogy időt kérne tőlem, mert már abban sem biztos, hogy a lányokhoz vonzódik igazán, de szerintem ezt csak azért mondja, hogy így felmentse magát a felelősség alól. Ti mit tennétek a helyemben? Párom 26/F én 23/L vagyok.

2017. ápr. 15. 23:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így már súrolja a homár kategóriát.
2017. ápr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Nálam szakító ok ha belép egy harmadik fél (lehet ő travi, nő, férfi, kecske egyre megy). Szóval én a helyedben dobnám.
2017. ápr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

Kidobnám, természetesen. Egyrészt, mert megcsalt, másrészt meg akármelyik nemnhez is vonzódik, amire neki szüksége van, azt én nem tudom megadni neki, de ezek után nem is akarnám.

23L

2017. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Bence_ ***** válasza:
56%

Szedd össze magad és lépj!

Minek alszod meg magad egy ilyen kapcsolattal?

Ha szeretne akkor legálabb előtte elmondta volna. Magát szereti és tojik rád.

Menj el egy std szűrésre!

2017. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Még ő kér időt? Kiraknám, akkor kapna jó sokat.

Már csak azért is szakítanék, mert ezek után nem kívánnám meg, az biztos.

2017. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Estádio de Felchút ***** válasza:
55%

A travi az olyannéni akinek 3 lába van?

Hűűű, csajszi, menekülj!

2017. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csajjal csalt volna meg az még inkább megbocsáthato lenne. De igy?????
2017. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Még ő kért időt?
2017. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nekem is ez a gond, bár én adtam a páromnak új esélyt és bevallása szerint csak azért volt travi mert akkor kiélhette a cross dressing (női ruhát szeret viselni) szenvedélyét és ezt is 7 évig maga elől is titkolta. De akkor is ott van a mi van ha kérdés... És tényleg nem érzem hogy a párom tényleg mellém állna lelkileg keletkezett egy nagy szakadék és félek hogy ez az érzés soha nem fog elmúlni...

de a különbség az én párom és a tied között hogy ő belátja rosszat tett és nem próbál úgy tenni mintha nem hibázott volna. ha meg merné ezt tenni akkor ő is repülne

2017. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!