Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem megyek a programra, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem megyek a programra, ő sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromat és engem ma hívtak egy baráti összejövetelre. Este 7-kor kezdődik, az egyik haverjának az otthonában iszogatunk, beszélgetünk.

Számtalanszor voltam már ezzel a társasággal, nem szimpatikusak nekem, a párom viszont nem hajlandó nélkülem elmenni, ugyanakkor nagyon akar, így 2 napja győzköd. TUDOM, hogy nem érezném jól magam, és már számtalanszor próbáltam, de nem érti meg.

Közölte, hogy csak 1-2 óráról lenne szó. Amikor mondtam, hogy menjen nélkülem, akkor már felbátorodva mondta, hogy MÉGSEM 1-2 óra lenne. Össze-vissza hebeg, habog.

Nem korlátozom őt, ő mégis úgy érzi. Régi ismerősei is lesznek ott. Szerintetek mit tegyek? Megharagudott rám, ugyanakkor meg szerintem a párunkat nem kényszerítjük olyanra, amit NEM AKAR. Ha ez lenne az első-második találka, igaza lenne, de én már vagy 20x találkoztam ezekkel az emberekkel, és NEM SZIMPATIKUSAK.

Most ezért összeveszni Húsvétkor? Mit tegyek?

Tegnap is találkozott a haverjaival, meg tegnapelőtt is. Ma és holnap is csak este találkozunk, de napközben ő nem tud velük, csak akkor, amikor én is ráérek.

Olvastam egy hasonló kérdést, miért lesz ilyen valaki?

Szerintetek mit tegyek? Nagyon magam alatt vagyok, mert nagyon szeretem de nem akarok elmenni, és ezért összeveszni egy ünnepen ami nekem fontos...


2017. ápr. 16. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig ezt csinálja, vagy csak most?

Ha mindig, akkor arra gondolnék hogy nagyon függ tőled a kapcsolatban, és ezt szeretné is mutatni a barátainak is.

Ha csak most, én arra gondolok mivel húsvét van, nem akar téged sem egyedül hagyni, de választani sem akar közted és a barátai között.

2017. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Neked nem lenne gond, ha elmenne nélküled? Nem lenne benned tüske?

Ha _tényleg_ nem gond, akkor nyugtasd meg, hogy igenis menjen el és érezze jól magát, és az sem gond, ha elhúzódik. Én ezt tenném.

A másik fele viszont, hogy lehet tényleg nála is az ünnep van a dologban, hogy lehet veled is meg velük is szeretne lenni, és nem tudja, hogy szakadjon két felé. Ha tényleg ennyire fontos neki a dolog, akkor elmennék, viszont megkérném, hogy amennyiben számomra kellemetlenné válik a dolog, akkor lépjünk le az emlegetett egy-két óra után. Ennyit még ki lehet bírni a kedvéért.

Persze ismerni kéne az indíttatását, meg a te hozzáállásodat, hogy melyik verzió működhet. Veszekedni tényleg nem éri meg ezért. :)

2017. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég abszurd ez:

"Tegnap is találkozott a haverjaival, meg tegnapelőtt is. Ma és holnap is csak este találkozunk, " - nekem is vannak jó haverok, de ennyit azért sokallanék belőlük.


Teljesen igazad van te nem egy-két alkalom után érzed, hogy nem a te világod, akkor minek erőlteti? Így meg ő a kis mártír - ami azért mégis csak érzelmi zsarolás. Én nem engednék ennek.

2017. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!