Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy évben hányszor megy el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évben hányszor megy el a párotok (vagy mentek el) több napos külön programra egymás nélkül?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Több naposra nem szoktunk elmenni egymás nélkül, kivéve, ha munkaügy.


Egynaposakra, akkor, amikor csak kedve van a másiknak, nem szoktunk belőle ügyet csinálni.

2017. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az enyem 12-szer. Minden honapban. En egyszer, nyaron.
2017. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, igaz, havonta munkaugyben utazik, az er? Azon kivul soha.
2017. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem, a munkaügy nem számít, bocsánat, nem voltam egyértelmű. :) Hobbi vagy szórakozás céljából.
2017. jan. 30. 15:21
 5/15 anonim ***** válasza:
5-6 alkalommal pár napra, egy hétre mind ketten külön külön.
2017. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Mi pl nyaralni nem megyünk egymás nélkül.

De ilyen 1-1 napos dolgokra ,elmenni haverokkal vagy ilyesmi el szoktunk menni külön is.

De több napra csak együtt szoktunk menni.Nem féltékenység vagy ilyesmi miatt, hanem nekünk így jó,szeretünk utazni,nyaralni,élményeket szerezni együtt.

2017. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Párom a Kéktúrát csinálja, így tavasztól őszig többször is előfordul, hogy 2-3 napra elutazik, hogy lenyomjon egy-egy szakaszt. A távolabbi szakaszokat nyilván nem lehet egy nap alatt letudni, mert fél nap csak az utazás.

Néha én is megyek vele, de többször nem. Neki ez fontos, úgyhogy maximálisan támogatom a célja elérésében.

2017. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Két éve vagyunk együtt, ezalatt én kétszer voltam nyaralni a szüleimmel (elváltak, szóval külön-külön család), ő meg egyszer volt egy kétnapos munkahelyi tréningen, amo akkor nem számít. Viszont egy évig másik városban tanultam 300 km-re
2017. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem szoktunk elmenni több napra külön.
2017. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem volt meg ilyen. Nyaralni egyutt megyunk a haverokkal, nem igazan vannak tobb napos kulon programjaink.
2017. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!