Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lepnetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Igen rolam van szo !

Szoval adott egy hazassag, alapjaiban eleg jo, nincs veszekedes, nincs vita, anyagilag rendben van minden, van 3 gyerek, a ferj 9 evvel fiatalabb mint en.


DE NINCS SZEX. A ferj nem igenyli neki eleg parhavonta egy! De volt h fel ev is eltelt h nem volt. Libidoja szinte 0

A no vagyis en, sokkal tobb szexre vagyom minimum heti par alkalom jo lenne, pedig idosebb vagyok! Es nem akarok onkent vallalt colibatusban elni! Sokat kezdemenyeztem de sok elutasitast is kaptam tole, kivizsgaltatni nem akarja magat. Neki megfelel ez a helyzet. Egyszer egy beszelgetes alatt felvetettem h akkor szeretom lesz, nem reagalt ra megvonta a vallat csak.


Ez itt a gond! Megismertem egy nalam 15 evvel fiatalabb ferfit aki vonz, nem akarnek vele parkapcsolatott de o sem!

(ez szerintem ertheto a korkulonbseget nezve)

Jelenleg nem is keres part de megis osszeakadtunk. O mindenkeppen hosszabb tavra keres valakit akivel jol erzi magat es nem csak az agyban hanem azon kivul is.

Napi tobb ora beszelgetes, randiztunk mar parszor hajnalig beszelgettunk es csok is volt. De tovabb nem leptunk neki fontos h tisztan en dontsem el h baratok maradunk vagy lesz e tobb is!


A kerdes az h ha rendben van a kapcsolatod de a szex nincs jelen benne akkor belemennel e egy szeretoi kapcsolatba?

Ha igen a ferj tudtaval vagy a hata mogott?

Vagy inkabb rugnad fel a hazassagod emiatt?


2017. ápr. 16. 11:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjnek oké, akkor legyen szeretőd. Ha nem, akkor hagyd el és úgy legyen szeretőd.
2017. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Miért mondod hogy rendben van a párkapcsolatod???

Nem úgy tűnik hogy rendben lenne.

Párod impotens, orvoshoz nem akar menni, nem érdekli hogy emiatt széthullik a kapcsolat.

Te nem vagy kielégítve, mellette randizgatsz, lassan megcsalod.

Ez hol normális és hol van rendben?


Egyébként képes vagy életed végéig szeretőt tartani? Képes vagy a gyerekeid szemébe nézni később? Ugyis rájönnek ha nagyobbak lesznek...

Nem kioktatásból, csak gondold át ezt szerintem.

2017. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Az ismeretségi körömben tudok hasonló szituról, de ott a férfi idősebb 5 évvel, a Nő 42 a Férfi 47. Anno amikor megismerkedtek a pasi nagyon szexéhes volt, akkor a Nő alíg bírta a mennyiséget, aztán nagyjából beállt egy elfogadható szintre, majd egyre ritkábban szeretkeztek.

Ennek nagyon sok magyarázata lehet, pszichés, egészségügyi problémák,egészségtelen életmód, és néha szeretői viszony.

Ha a férjed keresi a társaságod, van fizikai érintkezés, csók, ölelkezés, az ágyban átkarol lefekvés előtt, akkor igenis igényli a társaságod, csak valami miatt nincs meg az inger. Ilyenkor szokták azt javasolni, (feltéve hogy ha nem szívbeteg a partnered), hogy az italába beleteszel 25mb szildenafilt(pezsgő tablettában is lehet kapni)és 1 óra múlva meg lesz hatása. tudom, hogy ez nem a legkorrektebb módszer, de ilyenkor egyértelműen kiderül, hogy újra csatasorba áll-e.

40F

2017. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25mg akartam írni.....
2017. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

2es

A libido es az impotencia ket kulon dolog

Az elso a nemi vagyat jelenti a masik a szexualis potenciat

Ha van szex akkor az mindenkeppen kielegito szamomra. Ergo a potenciajaval nincs gond

A gond a libidoval van vagyis a nemi vaggyal az ami nincs vagyis keves.


Koszonom kerdesed de ha a ferjem leokezza a szeretot akkor szamomra nem lesz gond akar eletem vegeig sem.


Maga a parkapcsolat van rendben mint irtam a szex csak egy resze, ez nincs rendben reszerol

De nem kioktatast hanem tanacsot kertem esetlegesen olyantol akinek van tapasztalata

2017. ápr. 16. 16:28
 6/19 anonim ***** válasza:
És mit reagál, ha letéped a gatyáját és szopni kezded? Ellök vagy mi? Amúgy tuti, hogy hetero? Sok olyan eset van, hogy homoszexuális valamelyik fél, de nem vállalja. Teljesíti a kötelességét, legyártja a gyerekeket, aztán bezár a bazár. Amúgy nyugodtan tarts szeretőt. A fèrjedet nem fogja érdekelni.
2017. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Soha nem volt nagy az etvagya

Ha olyanja van szexelunk

Ha en kezdemenyezek finomoman eltol h faradt vagy nincs kedve, ha letamadom max neki lesz egy orgazmusa ami nem esik jol neki de attol nekem nem lesz semmi

Ha homokos lenne nem lenne szex idonkent

Szeretoje tuti nincs melohelyen nem megoldhato (vegig be van kamerazva) es idoben hazajon ...

2017. ápr. 16. 17:39
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha egy férfinek merevedése van és ott van mellette a szeretett NŐ akkor nem fogja visszafogni magát. Ha mégos azt teszi, akkor ott komoly problémák vannak.

Szerintem egyáltalán nem ciki potencianövelőt szedni, főleg ha segít és jobb lesz tőle a Szex, nem véletlenül kaszálnak vele milliárdokat a gyógyszergyártók.

2017. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Volt ra precedens h adtam neki titokban ...

Hat minden volt csak szex nem !

Attol mert egy szer felallitja neki meg nem azt jelenti h kivan is .

Az mar kenyszer lenne !

2017. ápr. 16. 20:21
 10/19 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kerdesem !
2017. ápr. 16. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!