Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha x. randin kiderülne (még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha x. randin kiderülne (még az ismerkedés szakaszában), hogy a férfinak több milliós adóssága van, mert pár évvel ezelőtt vett valakinek egy többmilliós autót, mit tennétek (mit gondolnátok)?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 13:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, most én is azt érzem, hogy ez csak a kezdet :-( mert rövid idő alatt túl sokszor beszélt arról, hogy milyen rosszul állnak anyagilag, és hogy a szüleinek is milyen nehéz anyagilag. Mondjuk nem tudom, nekem ehhez mi közöm van, nem velük élek, és ők se fizetik az én rokonságom számláit sem az enyémeket.
2017. ápr. 16. 14:42
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Beleszaladtál egy csalóba, saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy nagyon gyorsan felejtsd el az ilyenek állandóan vonzzák a problémákat.

Én egy ilyen lánnyal jöttem össze, és arra jutottam, hogy amikor előkerül egy kapcsolatban a pénz, kölcsönkérés, stb., azt a kapcsolatot azonnal befejezem.

Persze mindenki más hibás volt, csak Ő nem...

2017. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Most független attól, hogy sikerült ilyen helyzetbe hozni magad, nagyon valószínütlen, hogy akár egy nő is leállna veled így (hacsak nem nézel ki baromi jól), ugyanis ők azt a férfit választják maguknak, aki hasznos számukra. Márpedig az a férfi, akiből nem lehet kiszedni egy forintot sem, sőt még lehet, hogy nekik kellene anyagilag támogatni, minden, csak nem hasznos.
2017. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa, hogy azzal nyit, hogy van egy érthetetlen de súlyos adóssága...

kezdtél beleszerelmesedni, szerintem kezdjél kiszerelmesedni.

Bármi ürüggyel tud pénzt kérni - kajára a szülei penészes szobájának a festésére....


De főleg, hogy nem hinném, hogy is is beléd kezdett szerelmesedni.

2017. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 omba ***** válasza:

Hogy én az összetört autóm részleteit fizetgetem, az balszerencse.

Ha az exem autóját fizetgetnén, az balf_szaság, de ha a páromat beszélném rá erre, hát az a pofátlanság legteteje. Itt meg arrafelé mennek a dolgok, ha jól látom.

2017. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megmondtam neki, hogy ez így egy nagy probléma. Most este már már ki is nyomta a hívásomat. Azt hiszem, igazatok volt:-(
2017. ápr. 17. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!