Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Milyen a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen a kapcsolat egy zárkózott, csendes pasival?

Figyelt kérdés
Nehéz volt megismerkedni vele? És meg tudott nyílni a kapcsolatban?

2017. ápr. 13. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Introvertáltnak jó, hiszen egyformák.

Extrovertált lánnyal viszont akadhatnak gondok. Ő nem fog akarni otthon punnyadni minden nap, ki akar menni a haverokhoz kirándulni stb... akadhatnak kis gondok az eltérő igényekből

2017. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Kihívás, mert leggyakrabban ki kell találni, hogy mit szeretne, mire gondol. Szerencsére a nők nagy része jó ebben. :)

Kapcsolatban némelyik zárkózott pasiról kiderül, hogy csak gátlásos, és meg tud nyílni, de az igazi zárkózottak nem. A nő akkor jár el helyesen, ha mindig a jóindulatot tételezi föl, amikor nem kap hangos, értékelhető választ.

2017. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem lenne okes.

En szeretek elni...es allandoan porgok

2017. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

(Én extrovertált vagyok, 2,5 éveskapcsolat, ő nagyon zárkózott, félénk is volt, de ez utóbbit "kinőtte".)

Gyakran nehéz.

Megismerkedni sem volt könnyű, szinte a képébe kellett mondanom, hogy bejön nekem, mert nem akarta elhinni. Nekem kellett kezdeményezni sok lépést.

Néha hiányzik a határozottság a kapcsolatunkból - az ő részéről, de amúgy jól megvagyunk.

Természetesen ennyi idő alatt meg tudott nyílni, velem már nem csendes, zárkózott, de pl. a családommal igen, alig beszél, nem akar eljönni a családi programokra. Mostanság szinte már csak ebből van konfliktusunk, amúgy.

2017. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen férfi vagyok, viszont én igénylem a programokat, nem szeretek otthon ülni. Viszont szintén csendesebb nőt keresek, mert extrovertáltal már próbáltam, nem működött. Na rajtam igazodjon ki valaki :)
2017. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem volt ilyen pasim, és nem is lesz, így nem tudok nyilatkozni.
2017. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

introvertált vagyok, de jó kommunikációs képességekkel.

beleszerettem egy szintén intro pasiba... gáz volt.


teljesen kikészített, hogy nem bírt beszélni az érzéseiről, nem tudta kifejezni magát stb.

2017. ápr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Introvertált személlyel sokkal könnyebb az élet. És hát a nőknek pont ez a probléma. Ők igénylik a drámát, azt hogy ha két út közül lehet választani akkor a nehezebben járhatóan haladjanak, hogy problémát csináljanak ott ahol nincs, mert ők csak így érzik azt hogy élnek.
2017. ápr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

8:

Az igazság csak az, hogy senki nem akar egy 2 lábon járó fával élni, aki kb van, azt kész. De te nagyon túlzásba esel.

2017. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a barátom, nem volt nehéz vele ismerkedni, viszont a megnyílás kicsit nehezebben megy.

Viszont, én sokkal másabb kategória vagyok és így kompromisszumokat kötünk, ami mindkettőnknek jó,

Így jól működik a kapcsolatunk.:)

2017. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!