Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apróság, vajon ad-e okot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apróság, vajon ad-e okot az aggodalomra?

Figyelt kérdés
A barátom beszállt egy céghez, ami árul dolgokat, és akkor kap pénzt, ha elad ezt, azt, ezért terjeszkednie kell az ügyfelek terén. Elkezdett Facebookon bejelölni egy csomó embert, akiket mélyebben nem ismer, de már találkoztak valahol. Nyilván vannak köztük nők is. Korábban egyáltalán nem érdekelte, ha látom a Facebookját, most pedig kb retteg, nehogy megnézzem. Hozzáteszem, sosem turkáltam a Facebookjában, megbízom benne, van saját profilom, abban tevékenykedek, eszembe se jutna, hogy az ő dolgait nézegessem. Az az apróság viszont felvet bennem kérdéseket, hogy most ennyire aggódik, nehogy megnézzem a dolgait, amit egyébként sosem csináltam, és nem is csinálok... Na, mindegy, szóval fura. Azt mondta, egyesek félreértik, és azt hiszik, ismerkedni akar... Mit gondoltok? Aggódnom kéne? Mit tennétek a helyemben? Nem akarok feleslegesen vészmadárkodni.
2017. ápr. 17. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Én amiatt aggódnék, hogy ilyen vacak állása van. Nem mindenkinek van tehetsége az értékesítéshez, főleg ha vacak a termék. Ha 1-2 hónapon belül nem hoz haza értelmezhető mennyiségű pénzt, hagyja abba!
2017. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
En is inkabb azon aggodnek, hogy ennyi esze van, hogy ilyen ostobasagokba szall bele.
2017. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Ahol takargatnivaló van, ott van ok aggódni. Én leülnék vele, hogy van-e kis ideje rám? Ha igen, akkor nézzük meg együtt, most. Nem nélküle, de szeretném látni a Facebookján, hogy miket kommunikál, és nem hagynék neki időt, hogy tisztogasson előtte. Elmondanám, hogy nem szeretnék hülye gondolatokat táplálni magamban, mert az nem tesz jót a kapcsolatunknak sem, így meg megnyugszom.

Ha nem akarja megmutatni, akkor nem őszinte, azonnal otthagynám. Ha nincs semmi takargatnivalója, akkor meg nincs oka aggódni.

2017. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa - szerintem is elég gagyi dolog így értékesíteni, de mindegy.

Egyesek félreértik, azon legfeljebb nevethetnétek együtt - de nagy értékesítési ambíciójában nem táplálja ő is ezeket a "félreértéseket". én erre gondolok. Az meg nem OK.

2017. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Négyessel egyet értek. Valaki fererthette a közeledését ő pedig lehet, hogy átlepett egy határt.
2017. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!