Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktassam le a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a páromat a káromkodásról?

Figyelt kérdés
Szeretnék kitalálni valami bűntetést a barátomnak arra az esetre ha csúnyán beszél. Nem akarom sem bántani sem fájdalmat okozni neki.

2017. ápr. 17. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Trágárdoboz, alkalmi jegy 20 Ft, napibérlet 300.
2017. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miután a káromkodás csökkenti a stresszt-feszültséget, és növeli a fájdalomtűrő képességet, hááát... nehéz lesz. Nem tudom érdemes-e egyáltalán
2017. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1: Nem jó, aluláraztad :)


Automata erényöv hangfelismerővel. Ha csúnyán beszél,

24 órára bezár az írisz. Ennyi :D

2017. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Na hát kislány, ha velem lennél akkor ráb*sznál mert engem ugyan nem tudnál leszoktatni a káromkodásról mivel az az életem része. Ezzel vezetem le a bennem felgyülemlett stresszt, inkább ez minthogy szétverjek valamit/valakit idegemben. Mindenki káromkodik csak van aki tagadja.
2017. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3: nálunk az egyetemi laborban van trágárdoboz, volt olyan nap amikor az egyik srác reggel lazán betett egy ezrest, hogy mára talán elég lesz...
2017. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szülj neki gyereket.

normális emberek kisgyerek előtt tudnak uralkodni a káromkodási hajlamukon.

2017. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Leszoktatni? Ő a kutyád, vagy mi? Beszéld meg vele a dolgot. Ha nem enged, akkor így marad minden. Ha nagyon zavar, akkor önthetsz forró ólmot a füledbe, vagy kereshetsz egy nem káromkodó párt. Ennyi.
2017. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fingom sincs pasztmek. :D
2017. ápr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el káromkodni szex közben. Hátha az meg őt zavarja. Viszont ha bejön neki.... Aztán lehet, hogy megjön hozzá neked is.
2017. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így jár az, aki összejön egy őstulokkal.
2017. ápr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!