Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy hülye ok a szakításra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy hülye ok a szakításra, pedig úgy fáj?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyok együtt a pasimmal, és most ismét eljutottam arra pontra, hogy nem bírom tovább. Anno nagyon bunkó megjegyzéseket tett, és hiába próbálom teljesen elengedni őket, még mindig ott vannak a fejemben. Nem bírom a hidegségét, hogy sose szeretget meg csak úgy, max, ha szexet akar, és fáj, hogy sosem bókol nekem. Bár meg nem csalom, (sose tettem), állandóan hiányérzetem van, és Facebookon visszairogatok a csorgónyálú fiúknak, mert annyira vágyom rá, hogy valaki különleges figyelmet szenteljen nekem. Még akkor is kell az irogatás, ha tudom, hogy fars az egész. Régóta vannak önértékelési problémáim, és unom már a kioktatást. Úgy érzem, emellett a fiú mellett sosem leszek igazán boldog, mert én hiába adok meg neki mindent, ő megvonja tőlem azt, amire leginkább ki vagyok éhezve a depressziós napok során. Nekem szükségem van a szép szavakra, nem tudok nélkülük élni. Hiányzik, hogy olyan pasim legyen, aki néha elmondja, hogy fontos vagyok számára és értékes. Nem bírom ezt a hideg modort. :/

2017. ápr. 18. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire visszahúz jobb ha szakítasz vele

egy kapcsolatban támogatni, segíteni kell a másikat, nem bántani...


24F

2017. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Beszéltetek-e a dologról ? Volt lehetősége bocsánatot kérni ?

30/f

2017. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, bocsánatot kérni? Miért? Bocsánat, hogy nem szeretlek, bocsánat, hogy nem vagy fontos nekem, és akkor már minden rendben van. Sajnos, ez nem így működik.
2017. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez elég ok lehet a szakításra. Ha találsz valakit aki imádja minden porcikádat, ki fogsz virulni és eszedbe se fog jutni hogy valami hiányzik.
2017. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szakíts, mi értelme van olyan ember mellett lenni, akivel nem vagy boldog? Ezt már én megtapasztaltam, a távolságtartást, a bókok hiányát, nem éreztem a rajongást, ami szerintem kell egy szerelembe. Hozzád hasonlóan én is másoknál kerestem a figyelmet, amit a kapcsolatban nem kaptam meg (De nem csaltam meg! Csak írogatások voltak). Szerencsére csak fél évet pazaroltam ilyen emberre, két év az rengeteg. Aztán találkoztam a mostani barátommal, aki egy álom, végtelenül kedves és mindig támogat, bókol, érzem rajta az őszinte rajongást és szeretetet, amit én is adok neki már két éve. Azt javaslom, hogy zárd ezt le, és olyannal jöjj össze, akitől azt kapod, amit szeretnél.

Sok szerencsét!!

2017. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

O egy tipikus alfahim. Azok ilyenek. Maskor figyelj arra,h kevesbe meno pasit valassz. Nekem is elegem lett az ilyen bunkokbol.

N

2017. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, abból világos, hogy te nem egy párkapcsolatban élsz, hanem egy egyoldalú, önző, csak uralkodni akaró ember zsákmanyaként tengődsz...egy megoldás van, ha meg tudod oldani, minnél előbb válj meg tőle, mert tönkre tesz...
2017. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez simán lehet ok a szakításra. Én sem akarok visszajelzések nélkül élni.
2017. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Boldogtalan vagy mellette. Ez egy teljesen jó ok a szakításra. Ne írogass vissza fiúkáknak, szakíts vele normálisan, dolgozz az önértékeléseden, hogy legközelebb ne ugyanebbe fuss bele. Az életben minden tapasztalatból tanulunk, és ha nem vagyunk hajlandóak megtanulni a leckét akkor addig fog ismétlődni valamilyen formában amíg meg nem értjük/nem változtatunk rajta. Ezt szokták sokan úgy megélni, hogy "velem mindig ugyanaz történik" és megsértődnek, ah azt mondják nekik: te tehetsz ellene.
2017. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Szeretetnyelvek.

A te szeretetnyelved, legalábbis az egyik, a dícsérő szavak.

Google a barátod.

2017. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!