Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolok mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok mostanában sokat arra a másik fiúra?

Figyelt kérdés

2éve van barátom szeretjük.

Még régebben volt egy srác akiért nagyon oda voltam. Ő is össze akart jönni velem, de én elutasítottam mert fiatal voltam. És túlságosan szerettem ahhoz, hogy megcsaljam. Úgy gondoltam biztos lesz még esélyünk az életben.

Az utóbbi időben sokszor voltunk egy társaságban és teljesen összezavart. Elkezdtem róla fantáziálni. A párom "hibáira" jobban oda figyelek, és elkezdtek zavarni is.

Kicsit mintha boldogtalannak érezném magam. Sokszor nincs is ez miatt jó kedvem. Arra gondolok, hogy milyen lehet azzal a másik fiúval... és hogy ő milyen tökéletes.

És rossz ez az egész, mert szeretem a párom, eddig semmi probléma nem volt.. És tudom, hogy ő is szeret engem és mindent megtenne értem.


Erről az egészről senki nem tud, senkivel nem tudok erről beszélni. :(


2017. ápr. 18. 12:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Az első mondat fele lemaradt.

Szeretjük egymást*

2017. ápr. 18. 12:51
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökéletes, csak vele nem éltél együtt. Ő a legjobb oldalát mutatja, a párodat meg már láttad egy rosszabb napján is. Tégy amit jónak látsz, de 2 év múlva ugyanígy fogsz gondolkozni a másik gyerekről, ha jön egy harmadik.
2017. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eleve halálra ítélt dolog valakivel úgy összejönni, hogy közben másra úgy gondolsz, hogy "ó, biztos lesz még esélyünk az életben!".
2017. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a lesz még esélyünk az életben 6 éve volt.. :)
2017. ápr. 18. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy a GYK népéhez fordultál. Mi mindig mindenkit meghallgatunk:)


Egyrészt a kapcsolatodban valami biztos hibádzik, ha mostanában sokat gondolsz arra a másik srácra. Biztos ő is messze van a tökéletestől - erről gondolom a volt párjai tudnának mesélni -, te viszont idealizálod őt, ami abból fakad, hogy nem ismered még eléggé, ill. a pároddal már valami nem az igazi. Szerintem valamiféle szerelem-kezdemény van kialakulóban nálad, a rózsaszín köd már megvan, ami miatt perfektnek látod azt a srácot. Rajtad áll, hogy még csírájában elfojtod-e vagy hagyod-e kibontakozni. Ez utóbbi esetben viszont a barátoddal legyél korrekt.

2017. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azóta nem sűrűn találkoztunk. És most hirtelen többször is találkoztunk. Persze nem kettesben hanem egy nagyobb társaságban voltunk
2017. ápr. 18. 13:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem farkaltasd meg magad vele aztán majd eldöntöd melyik srácot választod.

Ez ellen szerintem nekik sem lehet kifogásuk. Amúgy is ez jár neked, és milyen tapló már a jelenlegi barátod hogy nem figyel oda a te igényeidre!

2017. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez ilyen, az idegen pasasban csak a jót látod, míg az ismert pasiban csak a rosszat. De ez kérdőjel, hogy jobb lesz e a másik. Inkább az újdonság varázsába vagy szerelmes, mert lehet ellaposodott picit a kapcsolatod és valami újat akarsz.

De ne feledd, hogy mindenkinek vannak hibái. A másik pasinak is.

2017. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jó, hogy leírtam nektek mert rossz volt, hogy senkinek nem tudtam ezt elmondani..

Így könnyebben át tudtam gondolni a dolgok, és igazatok van, valószínű azért gondolom tökéletesnek azt a srácot, mert nem éltem vele együtt, nem ismerem olyan mélyen.

Igen tudom, hogy mindenkinek vannak hibái még a tökéletesnek gondolt srácnak is.

Szerintem ez egy kis fellángolás az "új" után, de nem mindig az új a jobb.. Úgyhogy gyorsan ki is verem a fejemből!!!!

2017. ápr. 18. 14:37
 10/12 anonim ***** válasza:
a pasidnak verd ki inkább, örülni fog neki.
2017. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!