Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri e várni rá?

Figyelt kérdés

4 hónappal ezelőtt úgymond összejöttem egy lánnyal az első hónapban minden este beszéltünk Facebook on de csak heti 1 max 2 napon tudtunk találkozni akkor meg nála jó volt minden és akarta csak én nem voltam biztos benne aztán második hónap közepén mikor már én beláttam hogy ő kell nekem azaz megkérdeztem tőle hogy járna e velem akkora bepánikolt és 3-4 nap múlva mondta hogy neki ez nem megy hogy még ragaszkodik az előző barátjához akivel találkozott is a 2 hét szünet egyszer rám ir beszélgettünk már 1 hete Facebookon személyes kapcsolatot kerülte mikor találkoztunk egy szórakozó helyen arrébb ment még aznap ossze vesztem vele másnap egész nap beszélgettünk írásban este talalkoztunk hazakisertem szájra puszik amit ő akart egy hetig próbálta erőltetni magát de meggontolta magát és mondja hogy még nem akar kapcsolatot meg olyat hogy már rég kialakult volna stb stb . 1 hét szünet 2. Héten 5 nap egymás után több órát is együtt voltunk mint barát beszélgettünk osszebujtunk puszi nélkül jól elvoltunk pénteken házibuli ittunk kicsit és már smarolunk de egész este utanna hajnalban mikor mentünk haza mondta hogy ne éljem bele magam és hogy nem akar kapcsolatot nem volt itthon 2 napig minimálisan de beszéltünk Facebook on tegnap miután hazajött megkérdeztem tőle hogy csinalunk valamit mondja hogy talalkozik barátnőjével ... Utanna meg azt hogy jobb meg ha most De jobb ha most letisztazzuk csak barát . Így . Szerintetek ? Van ilyen ? Tudom hogy már rég el kellett volna hajtani de teljesen jól el vagyunk tudunk nevetni beszélgetni nem csúnya nem hulye egyikünk se adott lenne minden csak mégse de az a baj nála hogy hamar jöttem neki az első szerelem után és össze vissza ugrál a gondolata nem tudja meg ő sem hogy mit akar bizonytalan magában. Lehet hogy jegelni kellene de mire észbe kap már lehet késő lesz neki. Addigra lehet kitisztul a fejem és már nem akarok a játéka lenni

de hogy ha valamennyire nem érdekelném akkor nem nézegetné az fb adatlapom és nem likeolná be a képem



2017. ápr. 18. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a fajtát valahova el kéne zárni.

30/f

2017. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magaddal cs.szel ki
2017. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, de addig ne beszélj vele. Úgy értem egy fél év múlva kb túl lesz a pasason,addigra érdemes járni vele,előtte nem. Ne is haverkodjatok, nincs értelme. Vissza fog utasítani mindig
2017. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lea Kiss válasza:
Hagyd a francba.. Ne foglalkozz vele!
2017. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!