Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri várni egy nős férfire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni egy nős férfire, ha ezt kéri vagy simán hülyére vesz?

Figyelt kérdés

Szívesen venném, ha valaki tapasztalatból írna választ nekem.

Pár hónapja megismerkedtem egy házas (gyermektelen) férfivel, akivel sokat beszélünk, érdeklõdik, figyel rám, szeretné szorosabbra fûzni a kapcsolatot. Amikor közöltem vele, hogy ennek semmi akadálya, amennyiben rendezi a sorait otthon, erre úgy reagált, hogy idõ kell neki, amíg eldönti, mit szeretne, ami lehet egy év (!) is akár. Azt mondta, ha szeretem, akkor várok rá, mert nem tud azonnal elválni. Tehát nem az a helyzet, hogy annyira akarna engem, hogy meglépi a válást, hanem majd eldönti, hogy mit-kit szeretne, vagyis mérlegel, tesztel. Én meg addig legyek hozzá hûséges, ne érdekeljen más.


2017. márc. 21. 22:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben le is feküdtök egymással akkor szimpla szerető vagy, esze ágában sincs változtatni mert neki így kényelmes.
2017. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Marha egyszerű, gondolkodik, hogy melyik puncit akarja inkább, a tiltott gyümölcsöt vagy a megszokottat. Szegény feleségét sajnálom...
2017. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt lehetsz, nem szeret csak egy ágyas vagy neki. Ha válni akarna akkor megtenné, kezdetnek mondjuk elköltözne a családi házból és a fűzögetésed után nem az asszony mellé mászna be az ágyba.


Tapasztalatom nincs, hülye a saját, okos mások kárán tanul. Egyetlen egyszer láttam olyat ahol a férfi megismert valaki mást és ott hagyta a nejét, haldoklott már a kapcsolat a nő megjelenése volt a löket a férfinak, plusz a harmadikban is volt annyi, hogy nem feküdt a pasas alá amíg az nem volt szabad.


Minden más helyzetnek az lett a vége, hogy a szerető várta a csodát, elszenvedett szépen hosszabb-rövidebb ideig, majd képzeletbeli golyókat és némi önbecsülést növesztett és otthagyta a szeretői posztot.

2017. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdhetsz várni, de ha 96 éves korodban már unod a várakozást, nyugodtan kezdj új életet!
2017. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

Ha következetes és betartja amit ígér, akkor igen, de nem ez a jellemző. Ha van gyerek ,akkor egy válás nem csak egy papírról szól, rendet kell hagynia maga mögött, ehhez kell némi idő. Ha nincs gyerek, akkor csak elhatározás kérdése, ha hezitál akkor valószínűleg kamuzik vagy anyagi érdekek állhatnak a háttérben.

40F

2017. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem élnek együtt a feleségével, de azt nem mondta, hogy nem szereti õt már egyáltalán.

Emiatt sem akarok belemászni. Ahol még vannak érzelmek, az ingoványos talaj.

2017. márc. 21. 22:57
 7/25 A kérdező kommentje:

#5:

Nincs gyerek, nincs anyagi érdek.

Azt mondta, akkor lép, ha biztos a dolgában, ehhez kell idõ. Na de hónapok, évek?!

2017. márc. 21. 23:03
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ostobának néz téged, a többit már leírták.
2017. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám húga ilyesmi miatt lett öngyilkos 30 éves kora körül. Habár a borderline amúgy is kinyírta volna szegényt.
2017. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Csak akkor ha egy kobor fac hiányzik az életedböl.
2017. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!