Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lánnyal elkezdjük unni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánnyal elkezdjük unni egyszer a szexetx férfiak? Akármilyen jól néz ki?

Figyelt kérdés
Ha valakivel rengetegszer lefeküdtünk már, természetes hogy elkezdjük unni? Felizgulni felizgulok, de már nem élvezem úgy mint régen. Ez minden nőnél így lenne egyszer, akárkivel lennék együtt?

2017. ápr. 18. 19:07
 1/10 schamuelson ***** válasza:
100%

Kicsit zavaró ez a fejedelmi többes(szám.

A te fejeddel nem tudunk gondolkodni, a te igényeidet, hozzáállásodat nem ismerjük. Ezért én csak a magam nevében nyilatkoznék. Én a páromat sohasem untam meg, több évtized után sem! Volt olyan partnerem, akit már az első alkalom után a hátam közepére sem kívántam, csak az járt a fejemben, mikor megy már haza.

Tehát ez valamennyire rajtad is múlik, illetve azon, mennyire találjátok meg az összhangot. Hm, talán szerencsés vagyok, hogy nekem sikerült megtalálnom a számomra ideális partnert a nejem személyében. Hogy te is megtalálod-e azt a nőt, akit még az ezeregyedik éjszakán sem unsz meg, hát azt mi nem tudhatjuk sajnos. Én azt mondanám, az esély megvan rá.

2017. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor gondolj arra, hogy téged is meg lehet ám unni.
2017. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Wow... ezt olyan jó volt olvasni első, hogy van ilyen. Irigyellek titeket!:)
2017. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Az a része amit dugsz, az mindnek ugyan úgy néz ki, vagy én lógtam el túl sok bioszt.

30/f

2017. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem csak ti, ferfiak, tudod ugyanaz a fa$z se valtozik am semmit, ugyanugy izgibb lenne egy ido utan egy masik a noknek is.

Az mar dontes kerdese, hogy valaki ujat nez, vagy fontosnak tartja-e elegge a kapcsolatat.

2017. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem passzoltok igen.Ismerős az a közhely,hogy a világ legszebb nőjét is unja valaki?
2017. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:
Ez nem a kinézettől függ, hanem a szexuális kultúrán... Tök mindegy hogy nézel ki, ha csak ugyanazt nyomatod az ágyban...
2017. ápr. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne..mi azaz én nem unom meg a páromat. ;) Rossz helyen rossz gondolkodásmóddal rossz lányokat kergetsz.
2017. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem unom. Olyan rengetegszer nem feküdtünk még le, tán ezer alkalom se volt még, de nem hiszem, hogy az megunás felé haladnánk.
2017. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 János Gilján ***** válasza:
82%

Én 10 év és 7 hónap után sem unom még a feleségemet. Remélem újabb 10 év és 7 hónap után is így fogok nyilatkozni, de nem vagyok jós, nem tudhatom, hogy mi lesz. Eddig töretlen a lelkesedésünk egymás iránt. :)

Az egymás iránti érzelmek intenzitása fokozható, a kulcs az intimitás fokozásában és a kölcsönösen egymás kedvében járásban van. Ha mindennap megharcoltok azért, hogy fenntartsátok a szerelmet, újra és újra "elcsábítsátok" a párotokat, akkor a szerelem időtartama korlátlan ideig nyújtható. ;)

2017. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!