Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek volt már ilyen szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már ilyen szinten gyáva barátnőtök?

Figyelt kérdés

Fél éve összejöttem titokban egy kolléganőmmel, mert ő velem szemben tartott attól, hogy mit szólnak rá a többiek, esetleg elveszíti a munkáját. Aztán persze annak rendje és módja szerint ki is tudódott a dolog, végül alig csináltunk belőle már ügyet. Nem is lett következmény, viszont tudni kell róla, hogy ő egy nagyon félénk lány, a főnökség ezt ki is használja és nagyon szívesen demonstrálják rajta a hatalmukat, csicskáztatják, megalázzák akkor is, ha nem az ő hibájából történt a probléma...ebből volt is mindig nagy sírás, sajnáltam az elején, igyekeztem neki támogatást nyújtani, egy alkalommal még a tulajt is megkértem udvariasan, hogy vegyenek vissza.


Aztán egy hónapja szétmentünk, javarészt épp azért, mert képtelen volt arra, hogy önálló döntéseket meghozzon, és belefáradtam, hogy szüntelenül támogassam (még otthon is úgy kezelték, hogy a rokonságban mindenki belé törli a lábát). Erre hallom most egy másik kolléganőmtől, akivel jóban vagyok, hogy a csaj már az alatt is infókat szivárogtatott rólam, amikor együtt voltunk és előtte is - de olyan szinten, hogy én hogyan teljesítek az ágyban, továbbá mit gondolok a vezetőségről, és ehhez elég volt szerinte csak egy kicsit nyomást gyakorolni, komolyabban rászólni és máris úgy kezdte mesélni ezeket a dolgokat vicceskedően, mintha semmi jelentőségük nem lenne.


Most nem is pusztán arról van szó, hogy sz.rban vagyok, hanem ez teljesen ledöbbentett, hogy valaki ilyen mértékben hogy lehet gyáva, szolgalelkű, megalkuvó, eláruló...más találkozott már ilyen emberrel? Hogyan lesz az ilyen képes felnevelni egy gyereket, szembenézni majd az élet igazán komoly kihívásaival? 28/f


2017. márc. 21. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt írtad, a családja, a rokonai is ilyenek vele. Azaz ilyennek nevelték, sajnos. Gyanítom, nem kiszúrásból mondott el rólad dolgokat, de attól még gáz, amit csinált.
2017. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

"Fél éve összejöttem titokban egy kolléganőmmel"


Te vagy a gyáva, mert ezek ellenére vele vagy. Gyáva, mert nem lépsz le, ha nem vállalnak fel téged. sry öreg.

2017. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

#2


Mindkettő gyáva, zsák a foltját.


#Kérdező


Sajnos sok ilyen ember van, ismerek párat akiknek elég belebegtetni, hogy a hatóságot vagy csak azt, hogy ez talán nem teljsen szabályos és máris fizetnek. Kis ravaszsággal azért láthatnák mikor van tényleg baj és mikor blöfföl a másik. Pl. ha ő csinál szinte mindent a munkahelyén akkor nem fogják kirúgni. Nehéz felnyitni a szemét, de lehetséges. Én anyámmal jártam így, már nem is parancsolgatnak neki a munkahelyén. Csak ami tényleg a feladata.

2017. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te meg lusta vagy arra is, hogy végigolvass egy szöveget, mert fontosabb, számodra, hogy benyögjed az okosságot. Írtam, hogy már nem vagyunk együtt és azt is, hogy miért.
2017. márc. 21. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:

igaza van a hármasnak amúgy.


Végigolvastam hatezerszer de már az első mondatnál a te gyávaságod derül ki. A többi mondatban meg az övé...


Miért kell egyrészt pont kollegával kavarni? Másrészt ha titkolózni kéne, rég nem foglaloznék a nővel, van másik.

2017. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bár semmi közöd hozzá, hogy miért kavarok kollégával, de talán azért, mert feljebb helyezem a saját boldogságomat egy sz.ros cég érdekeinél. Amikor napi 8-10 órában össze vagy zárva valakivel és látod minden mozdulatát, akkor miért valami 5 perc alatt összeszedett r.banccal legyek kapcsolatba? A kérdés meg nem arra vonatkozott, hogy te mit csinálnál ebben a helyzetben, hanem hogy találkoztál-e hasonló emberrel. Szövegértés...
2017. márc. 21. 12:53
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

"Bár semmi közöd hozzá"


Akkor mire fel is a kérdés?

2017. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen drága barátom, találkoztam ilyen nővel, aki nem vállalt fel, és a hátam mögött kibeszélt másoknak és szépen elküldtem. Mert MAGAM miatt vagyok boldog, nem egy kis sz.kavaró miatt, vagy felvállal, vagy nem.


Sz*s cég, más meg sz*s állást nem kap, nemhogy még csajozzon benne. Az nem kis r*nc aki titkolózik, hazudik és intím infókat szivárogtat? Elk*rtad a munkahelyed egy csaj miatt....


Gyáva vagy.

2017. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

OFF--


ez a 44%-os tényleg nem tud szöveget értelmezni :D:D:D


"Bár semmi közöd hozzá, hogy miért kavarok kollégával..." - Ehhez nincs közöd :P


A kérdés meg adott..


ON-


Én értelek, kérdező, sajnos láttam is ilyet, ez ellen nincs mit tenni. Egy embert saját magától megmenteni a legnehezebb.

Tanultál ebből, tovább lépsz, ennyi.

2017. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!