Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok megígérte, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok megígérte, hogy együtt tölt veletek következő héten egy estét, de megszegte, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem voltatok együtt szexuálisan 1 hónapja, 1 hónapja nem is aludtatok együtt, ezért szóltatok a párotoknak, hogy ideje lenne már, ő pedig megígérte, hogy az elkövetkezendő héten úgy lesz mindenkép. De megszegte az ígéretet. Találkoztatok egyszer pár órára, de nem aludtatok együtt, pedig az ígéret erről szólt. Közben témaként sem jött fel a dolog, kifogásokat sem mondott, hogy miért nem jött össze, csak eltelt a hét és nem említve a dolgot megy tovább minden. Ti mit reagálnátok erre? Mivel nagyon szeretnétek már egy estét együtt aludni és végre szeretkezni is, ezért baromi rosszul esik a dolog. Közben voltak napok, amikor a párotoknak semmi dolga nem volt, mégsem keresett titeket, csak facebookon üzenetben, de ott állandóan.

Mit tennétek?

Nem írtam nemeket, így mindenki tud a saját szemszögéből hozzászólni. Nemet és kort kérnék, ha lehet.

3 hónapos kapcsolat, nagyon fiatal pár.


2017. ápr. 19. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék? nem gondolnék egy ilyen viszonyra kapcsolatként


Ha három hónap után egy fiatal párnál úgy kell időt találni a találkozásra, urambocsá' az együttlétre, ott valami nagyon félrement (csak neked még nem esett le)

2017. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Sok dologtól függ, pl hogy miért nem jön össze akármikor egy közös este? Ha felnőttek vagyunk és van saját (szülőktől független) helyünk, akkor simán kicsípem magam és meglepem otthon. Aztán szex után lelépek. Ha ez nem ilyen egyszerű és szervezést igényel, akkor simán "nem érek rá", még véletlenül sem sértetten, ilyenkor vidáman, normálisan kell lerázni a másikat, hogy "bocsi, most nem érek rá, de majd írok/visszahívlak!", "jajj, durva napom van, majd mesélek személyesen" - aztán fordul a dolog és elkezd ő futni utánad. Nekem mindig bejött, 3nap általában elég ehhez. Addigra össze gyűlik mesélnivaló is rendesen. Ha folyton online kapcsolatban vagytok, lehet neki most ennyi elég, ne írj azonnal vissza.
2017. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Én azt nem értem, hogy a találkozó alatt miért nem jött szóba vagy miért nem tette szóvá a sértett fél?
2017. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

"Én azt nem értem, hogy a találkozó alatt miért nem jött szóba vagy miért nem tette szóvá a sértett fél?"


Te normális vagy? Manapság egyáltalán nem divat a párunkkal kommunikálni. Ott a FB, az Insta meg a GYK, az való a párkapcsolati problémák megoldására, nehogy már a párjával beszélje meg, az milyen ciki lenne már.

2017. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Igaz, elfelejtettem, hogy én egy rég múlt századból jöttem... :-(
2017. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mert a talalkozo alatt meg tartott a hét.
2017. ápr. 19. 22:17
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
De most komolyan, nem tudtok kommunikálni? Kinyitni a kicsi szátokat és elmondani, hogy ez meg ez van?
2017. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék, főleg egy 3 hónapos kapcsolatban. Így nem lennénk egymásnak valók, néznék új pasi után.
2017. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igy is en igertettem meg vele h aludjunk mar egyutt vegre.. aztan meg az van hogy eroltetem a dolgot, nem fogom a szajat ragni minden nap hogy mi lesz mar. Amugy is mi ertelme konyorogni? Ha magatol nen akar atjonni aludni vagy engem athivni akkor eroltetve majd belemegy nyilvan.
2017. ápr. 19. 22:25
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet hagyd a francba!
2017. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!