Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal. Mi fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal. Mi fér bele? (Ölelés, együtt alvás, szeretgetés).

Figyelt kérdés

Állítólag érzelem nincs, mégis úgy érzi az egyik fél a másik fél reakcióiból. A mindennapokat is megosztják egymással.

Alváskor mindig odabújik, ölelget, megszeretget.

Vagy ilyeneket akkor is csinál az ember ha nem érez úgy a másik iránt?


2017. ápr. 12. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:

A felek habitusán és a nő hüvelyén múlik mi fér bele az efféle kapcsolatba barátom.

30/f

2017. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez szimplán csak szexkapcsolat, csak a film hatására nevezte el sok IQ-bajnok barátság extrákkal ezt, mert ugyan nem akarnak rendes kapcsolatot, de azért szexelni jó a másikkal. Ennyi.


Annyi fér bele, amennyit a két fél akar.

2017. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen "kapcsolatban". Ezek nálunk is megvoltak, illetve ismertük egymás családját/barátait, eljártunk bulizni, kajálni, ide-oda. Volt összebújós filmezés, homlokpuszi, összebújva alvás, minden, de szerelem nem. Abból, amit írtál, még nem következik mélyebb érzelem tapasztalatom szerint.
2017. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De mi az isten a szerelem?

Honnan tudtad, hogy nem vagy az?

2017. ápr. 12. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek már nem férnek bele, barátok vagytok, néha szexeltek egyet, esetleg együtt is alszotok utána, de a többi dolgot nem.
2017. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aki szerelmes abban nem merül fel kérdésként mi is a szerelem. Ha az leszel biztos fogod érezni.


Lehetne ragozni ezt az érzést, de az biztos,hogy a barátság extrákkal még véletlenül sem szól a szerelemről.


Én sem értem ezt a manapság divatos kifejezést. Vagy barátság, vagy szex, de a kettő együtt kicsit fura. Nő vagyok, vannak pasi barátaim is, de szó sincs arról,hogy együtt aludnánk, átölelve egymást.


Nem hiszek ebben.


Abban talán igen,hogy "kéznél" van a másik, és mivel igazi szerelem nincs a láthatáron, szexuális vágy viszont igen, hát jöhet....


Kíváncsi vagyok ilyen helyzetben ha valamelyik félnek jön egy szerelem hogy beszéli meg azzal a baráttal az érzéseit akit még előtte esténként ölelgetett?

2017. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolatok (mindegy, hogy az komoly v csak egy barátság extrákkal) mindig egy előre meghatározott vagy idő közben módosított SZABÁLYRENDSZER keretein belül működik.

A szabályokat pedig csakis a két fél hozza. Tehát ha valami nem tiszta, akkor ülj le vele, és BESZÉLJÉTEK MEG! :)

2017. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sexeljetek mint a nyulak .Nincs jobb annál.
2017. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!