Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki ért 1 felméréssel egyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért 1 felméréssel egyet? -mi szerint, a párok ha külön szobában aludnának, több év után sem unnák meg a társukat oly hamar. (mert a régi parasztság találta ezt, ki a szegénység miatt)

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Linkelhetnéd ezt a felmérést! :)
2017. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem múlik ezen. Persze az együtt alvásnak vannak velejárói amik nem feltétlenül kellemesek például, ha a pár egyik tagja horkol, vagy hasonlók, de ha a teljesen ideális esetet nézzük mikor egyikőjüknek sincs efféle problémája szerintem inkább pozitív hatással van mint negatív hatással. Magában az alvás állapotában teljesen mindegy ki van melletted, meg ki nincs, mert úgy sem érzékelsz semmit, viszont én például sokkal jobban alszom, hogy ha a párom velem alszik. Nem szoktunk összebújva aludni mert azt én sem szeretem hosszabb távon, kényelmetlen, de már a jelenléte is egyfajta megnyugvást ad és olyankor mindig úgy alszom el mint akit fejbe vertek. Szerintem az, hogy valaki ráun a másikra az inkább abból adódik, hogy nagyon sokan összenőnek a párkapcsolatuk alatt, nem hagynak a másiknak szabad teret és a kommunikáció sem megfelelő. Ezen aligha segít az, hogy nem alszanak együtt.
2017. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Butaság. Eleve azért, mert az emberek nem szeretnek egyedül aludni. Nézd meg a gyerekeket: ösztönösen keresik a lehetőséget, hogy együtt aludjanak a szülőkkel, még iskolás korban is élvezik.

Az együtt alvás nem csak alvás: könnyű szexet kezdeményezni is.

Sokan beszélgetnek este alvás előtt, vagy összebújnak még ébredés után.

Ez egyik sem ront a kapcsolaton, sőt...

2017. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem ettől fogom nem megunni a párom

ennyi erővel másik pasival is aludhatnék, ha nem a párommal

2017. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van pl kulon furdoszoba, sot egy ismeros hazaspar harom naponta talalkozik, s nekik ez jo... Nincs recept, mindenkinel mas jon be.
2017. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
baromság.. nem attól unom meg, hogy egy ágyba alszunk.
2017. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt is Angol tudósok mondták?
2017. ápr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!