Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez az érzés, kettőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az érzés, kettőt szeretni egyszerre?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok , húszas éveim közepén. Szerelmi életemet viszonylag későn kezdtem, nem is megszokott, normális kapcsolat keretében, a kíváncsiság hajtott inkább.Nem vagyok egy szerelmes típus sajnos, de volt egy hosszabb ideig tartó barátság extrákkal kapcsolatom ahol beleszerettem az illetőbe de nagyon, rajongtam érte. Ő volt az első aki ezt kiváltotta belőlem. Aztán nemrég lett egy normális párkapcsolatom, az előzőt otthagytam, befejeztem vele. Viszont vele (jelenlegi barátom) nehezen indult a kapcsolatunk mert sosem szerettem eléggé, nagyon jó ember, imád engem, jól meg is vagyunk, jól érzem magam vele. De szerelem és rajongás nincs. Hullámzó a kapcsolatunk, az érzelmeim felé, hol eltávolodok hol közelebb kerülök hozzá. De a múlt mindig kísért.... Én folyamatosan az előzőt szeretném, nekem ő kell, hiányzik , az érzés ami vele volt, ésszel felfogom, hogy ez a mostani idilli, tényleg annyira jó lehetne minden , a jövő, későbbi család , lakás.... de a szívem (vagy mi) odahúz, a rossz felé, ami nem helyes, amiből úgysem lehetne soha semmi a pasi részéről. Nem értem, hogy mért rágódok több hónap után is rajta, semmiség volt. Ez az ami beárnyékolja a mostani kapcsolatomat, hogy mindig rá gondolok, hogy az előzőt akarom. Tudom, hogy nem fair a barátommal szemben, tudja ő is a helyzetet, szeret nagyon, én próbálok megváltozni, felejteni de nem nagyon megy. Nem szeretnék feladni egy "jó" kapcsolatot egy semmiért, egy senkiért akinek úgysem kellek. De így nagyon rossz, mindkettőjükben van valami, vagy, hogy nem volt időm lezárni a múltat. Rossz érzés folyton bizonytalankodni, tudni, hogy sosem fogom tudni megadni a barátomnak mindazt amit kapok. Nem igazán tudom mit lehetne tenni , hogy mozduljon valamerre a helyzet.
2017. ápr. 19. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretsz kettőt. A régi pasid szereted, a mostanit csak kihasználod. Menj vissza a régihez, mert előbb-utóbb úgyis megfogod csalni szegény mostani srácot.
2017. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudod elindultam a fejlődési úton, nem szeretnék visszakerülni újra oda , hogy engem használjanak ki (mert sajnos itt az volt). Szóval racionálisan gondolkodva nem ez a helyes. Nem fogom megcsalni, nem vagyok olyan típus, hogy tettekig vigyem, illetve ez az egyik legcsúnyább dolog. Nemrég szakítottunk a barátommal de kibékültünk, ezt a kapcsolatot ő élteti javarészt. Ő nem akar elengedni, pedig neki is jobb lenne, ha új esélyt kapna mással,sokat beszélgettünk már erről.
2017. ápr. 20. 00:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Az nem fejlődés, hogy valakivel vagy, de közben másra vágysz. Egy kapcsolat nem abból áll, hogy racionálisan megkeressük, hogy mi optimális.

Mindenki azt mondja, hogy nem fogja megcsalni a párját, mielőtt megteszi.

2017. ápr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, de nem mehetek vissza az előzőhöz, én nem szeretném, hogy csak szexre legyek jó. jó dolog együtt lenni, közös programok a másikkal... meg érezni, hogy foglalkoznak velem. Illetve sztem gázul jönne ki ha x hónap múlva visszajelölném, megkeresném őt újra, amikor tudom, hogy ő nem akar tőlem semmit úgyse.
2017. ápr. 20. 00:30
 5/11 A kérdező kommentje:
És köszönöm a késő esti választ :)
2017. ápr. 20. 00:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Na van még kérdés miért nem fogok a büdös életben mégegyszer komolyan venni egy nőt sem? :D
2017. ápr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.Hasonló helYzetben voltam.Kicsit idősebb vagyok nàlad..

Tapasztalatom szerint rà kell ébredni,hogy mivel hiànyzik a szenvedély a jelenlegi kapcsolatokból,ezért azt keresed..

Rà fogsz jönni,hogy szakîtanod kell,bàrmennyire kapaszkodsz ebbe a fiúba és nem a régi utàn kell sóvàrogni,hanem nyitni kell az új felé...

Fiatal vagy,keresd az igazit,megtalàlod a biztonsàgot és a szenvedélyt is..

2017. ápr. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-nél a pont, ugyanezt akartam javasolni.
2017. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 a 24 kisfarkas ***** válasza:
A kíváncsiság megcsaláshoz vezet igen hamar,tapasztalat... Baratnok eddig ilyenek voltak. Rendezd el magadban a dolgokat es ne használj ki senkit neked se tetszene fordítva ez. Kettőt nem lehet szeretni...
2017. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nehezen megy ez a lerendezés, pedig én már megszakítottam a kapcsolatot a mondhatni "exemmel", ritkán is látom. Nem érzem kihasználásnak, tudta az elején már, hogy mibe megy bele, el is fogadta, hogy én nem ugyanúgy szeretem mint ő engem. Tudom, hogy az lenne a leghelyesebb, ha mindkettőt elfelejteném még ha fájna is és keresnék olyasvalakit akit úgy érzem, hogy szerelemmel szeretek. Fájdalmas de tudom, hogy ez a kapcsolaf csak ideig óráig húzható, nem szabad itt elköteleződnöm.
2017. ápr. 21. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!