Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez az érzés, kettőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az érzés, kettőt szeretni egyszerre?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok , húszas éveim közepén. Szerelmi életemet viszonylag későn kezdtem, nem is megszokott, normális kapcsolat keretében, a kíváncsiság hajtott inkább.Nem vagyok egy szerelmes típus sajnos, de volt egy hosszabb ideig tartó barátság extrákkal kapcsolatom ahol beleszerettem az illetőbe de nagyon, rajongtam érte. Ő volt az első aki ezt kiváltotta belőlem. Aztán nemrég lett egy normális párkapcsolatom, az előzőt otthagytam, befejeztem vele. Viszont vele (jelenlegi barátom) nehezen indult a kapcsolatunk mert sosem szerettem eléggé, nagyon jó ember, imád engem, jól meg is vagyunk, jól érzem magam vele. De szerelem és rajongás nincs. Hullámzó a kapcsolatunk, az érzelmeim felé, hol eltávolodok hol közelebb kerülök hozzá. De a múlt mindig kísért.... Én folyamatosan az előzőt szeretném, nekem ő kell, hiányzik , az érzés ami vele volt, ésszel felfogom, hogy ez a mostani idilli, tényleg annyira jó lehetne minden , a jövő, későbbi család , lakás.... de a szívem (vagy mi) odahúz, a rossz felé, ami nem helyes, amiből úgysem lehetne soha semmi a pasi részéről. Nem értem, hogy mért rágódok több hónap után is rajta, semmiség volt. Ez az ami beárnyékolja a mostani kapcsolatomat, hogy mindig rá gondolok, hogy az előzőt akarom. Tudom, hogy nem fair a barátommal szemben, tudja ő is a helyzetet, szeret nagyon, én próbálok megváltozni, felejteni de nem nagyon megy. Nem szeretnék feladni egy "jó" kapcsolatot egy semmiért, egy senkiért akinek úgysem kellek. De így nagyon rossz, mindkettőjükben van valami, vagy, hogy nem volt időm lezárni a múltat. Rossz érzés folyton bizonytalankodni, tudni, hogy sosem fogom tudni megadni a barátomnak mindazt amit kapok. Nem igazán tudom mit lehetne tenni , hogy mozduljon valamerre a helyzet.
2017. ápr. 19. 23:56
1 2
 11/11 a 24 kisfarkas ***** válasza:

Igy van. Latod te azért mi a jo döntés de a szívedben van az a mit tegyünk dolog.

Igen megha faj is jobb lezárni mint nem huzni a dolgokat meg a másikat. És tenyleg ne vedd sértésnek de egyszerűbb ha olyat keresel akivel tiszta lappal új szerelemmel friss érzésekkel nyithatsz egy fejezetet

2017. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!