Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Vágatnátok frufrut a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Vágatnátok frufrut a pasitok kedvéért?

Figyelt kérdés
Bevállalnátok, ha a pasitok megkérne rá?
2017. ápr. 20. 23:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%

Nem,mert egyaltalan nem tetszik meg nem csnem el a hajam ilyennel.

n25

2017. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem járnék olyan pasival, aki beleszól, hogy hogy nézzek ki.
2017. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
61%

Milyen pasi, aki ilyesmit kér?

Nem, ha csak nincs valami érthető ok a dolog mögött,amit elképzelni sem tudok, akkor még dühös is lennék, hogy ilyennel jön.

2017. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem állna jól, nem néznék ki hülyén csak azért mert ő ezt szeretné
2017. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, nem tudod, hogy csak a csajok mondhatják meg, hogy nézzél ki? ;)
2017. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
36%

Jahj itt mindenki azonnal h felhaborodik mint a tenger, rogton tobbet gondoltok beld...tipikus feminacik.


Persze. Ha 1x felveti h szerinte jol allna nekem es tokre megnezne azzal, es mit szolnek hozza, benne lennek. Nekem amugy is jol all.

Nem tobb ez, mint ahogy en megkerem hogy vegyen fel ezt azt, mert szerintem jol all neki

2017. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 opened paradise ***** válasza:
86%

Én imádom a frufrut. Egyből felkaptam a fejem,az olyan lányokra és indokalatlanul sokszor láttam Carly Rae Jepsen klippeket:D

De nem kérnék rá senkit se,hogy miattam vágasson azt.

2017. ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
Előveszek egy régi frufrus képet és döntse el ő.Amúgy télen simán vágatok,de magam miatt,nem miatta.
2017. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%

Nem, mert volt már és nem tetszett. Én se kérem meg őt, hogy olyan haja vágassom, amilyen nekem bejön, legyen olyanja, ami neki kényelmes.

23/N

2017. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%

Tehát 6-os, neked jól áll, ezért femináci az, aki nem akar, mert neki nem áll jól. És ha olyat kér, amit nem akarsz? Vágd kopaszra a hajad? Hízz/fogyj 10 kilót? Kezdj el gót stílusban öltözködni?


Kérdéshez: nem. Én sem szólok bele, ő hogy néz ki, és nem is vonzódom olyan férfiakhoz, akiknek nincs véleményük a saját kinézetükről.

2017. ápr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!