Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes együtt maradni valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes együtt maradni valakivel, aki nem szerelmes és egyáltalán érdemes hajszolni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Ilyen viharos és fordulatokkal teli kapcsolatom még soha nem volt, pedig túl vagyok már három nagyon hosszú kapcsolaton. A jelenlegi párommal kb. fél éve tart a kapcsolatunk, de csak én vagyok szerelmes. Azt mondja, fontos vagyok neki, ragaszkodik hozzám, de nem szerelmes. Sosem voltam még ilyen helyzetben, minden eddigi kapcsolatomban viszonozva voltak az érzelmeim és ezt a helyzetet most nem tudom kezelni. Nagyon szeretem, ezért elhagyni még biztosan nem tudnám, de fogalmam sincs, mit várhatnék ettől a dologtól.

2017. ápr. 21. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Fel kotodni. Az mond ilyeneket. Hoszabb ido kell neki a szerelemhez.

N

2017. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Túl van több nagy csalódáson. Ezt tudom. Valószínűleg megcsalták, mert nagyon gyanakvó.
2017. ápr. 21. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodik hozzad fontos vagy neki az is sokat jelent,persze a szerelem is fontos.Beszelj vele mert az fontos,probaljatok tenni valamit a kapcsolatotokert de ahoz mind a ketten kelletek mind ketten akarnatok kell,en azt mondom ne dobd el a kapcsolatot adj egy esejt neki es ha latod idovel minden ugy van ahogyan volt akkor meglatod mit csinalsz.
2017. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha eddig nem lett szerelmes akkor már nem lesz. Lehet Veled marad, de azt tudd mihelyst talál olyat akibe szerelmes tud lenni ott fog hagyni. És ez is a normális. Mondjuk azt nem tudom megérteni, ha nem szerelmes miért van Veled? Csak szex alapú dologra bármikor talál valakit, de azzal ugye nem csinálok közös programot, nem vállalom fel stb. Szerinem csak kényelmes neki így. Én nem maradnék vele, mert ha az eleje ilyen, akkor milyen lesz évek múlva?
2017. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: nem lehet, hogy csak fél kimondani, hogy szeret?

Ezt persze csak te tudhatod, de ha szerinted tényleg nem szerelmes, akkor tartsatok szünetet, ha nem jön utánad nem érez szerelmet, akkor keress valakit aki szeretni tud és bármit megtenne érted. Fáj ilyenkor a szakítás, de egy boldogabb élethez szükséged van rá.

Ha félelemből mondja, akkor adj neki időt, próbáljátok meg kezelni.

2017. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy fél-e, de azt igen, hogy rettenetesen bizalmatlan. Azt is szokta mondani, hogy nem zárkózik el tőle, hogy idővel összeköltözzünk, de most még nem szeretné. Kétszer már szakítottam vele, olyankor mindig ő jelentkezett és addig nem hagyott békén, míg ki nem békültünk. Az biztos, hogy nem csak szexre kellek neki, mert egyrészt arra mást is találna, másrészt olyan dolgokat megtett a békülés érdekében, amit csak szexuális indíttatásból szerintem nem tenne meg senki. Ráadásul sok közös programot is szerveztünk együtt.
2017. ápr. 21. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:

A szerelem amúgyis elmúlik néhány év után... eszerint nem lényeges a szerelem hosszú távon.


Viszont elősegíti a kötődés-elmélyült szeretet kialakulását. Ezt viszont párodnak kell tudnia, hogy mi zajlik benne.

2017. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 a 24 kisfarkas ***** válasza:

4. Valaszolonak milyen igaza is van!

Hat nemtudom lehet lesz ami osszekovacsol titeket es ragaszkodik továbbra is,de az is lehet hogy szerelmes lesz,en azt mondom ha nem bírod ne erőltesd vakon meg ne legyél szerelmes mert akkor felajanlottad magad kihasználásra es addig fog rajtad csungeni amig nem jon valaki akibe belehabarodik.


Ha fontos vagy neki és ragaszkodik hozzád akkor add meg neki ezt az esélyt,ha eljátssza onnantól ott a lepes neked hogy keress egy olyat inkább aki tiszta szívből tudja viszonozni neked amit te erzel!!

2017. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is 4- essel értek egyet. Ha már az elején nem szerelmes, mi lesz később? Lehet, hogy érez valamit, csak nem akarja elismerni, de akkor meg még nagyon éretlen. Én nem maradnék egy ilyen helyzetben, mert én nem lennék boldog egy ilyen kapcsolatban.
2017. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!