Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez baj? Jogos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj? Jogos a párom kiakadása?

Figyelt kérdés

Hétfőn délután hívott a nagynéném, hogy hazajött külföldről, nem- e jönnék el hozzájuk. Mivel már közel 2 éve nem voltam sehol (bolt, posta, bank ilyen helyeken csak), ezért mondtam a páromnak, hogy mi lenne ha egy pár napot ott is aludnánk. A mama egyedül van, meg legalább én is kikapcsolódnék egy kicsit, a mindennapi malomkerékből. Mondta, hogy jó, menjünk nyugodtan, ameddig gondolom, érezzük jól magunkat. Szószerint azt mondta hogy örül neki, legalább pihenünk.

Na kedden jöttünk is a lányommal (9hónapos). Mindennap hívtam, írtam neki. Aztán tegnap már alig akart velem beszélni. Mondtam, hogy szombat délelőtt mennénk haza. Ő meg mondta, hogy rendben, ameddig gondoljuk. Erre ma, mondom hátha ő ír nekem, vagy ő hív, nézegettem q telefont, semmi. Aztán fél 3-kor írtam neki. Ma felhívom, és semmi, alig akart mondani valamit sőt szó nélkül lerakta. Hívom vissza, hogy miért csinálja ezt? erre elkezdett orditani, hogy én hogy képzelem, hogy 5 napra eljövök, otthon meg mennyi munka van. Ami engem vár, mert ő semmit nem csinál, főzött magának aztán annyi. Meg elhordott mindennek, mert neki nem fér bele egy több éve tartó együttélésbe, hogy 5 napra elmenjek.


Ti mit gondoltok? Segítsetek. Mellesleg, annyira feltöltödtem, olyan boldogan akartam hazamenni, annyi energiám lett volna, most viszont annyira rosszul érzem magam, nem is akarok hazamenni. Most tényleg ekkora gond, hogy 5 napig maradtunk?



2017. ápr. 21. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Én egy ekkora bunkóhoz sehogy nem akarnék hazamenni.

Egyszer így, utána már máshogy? És mi az, hogy ordít? Elmebeteg talán, hogy ilyen semmiségek miatt kiabál?

És az mi, hogy ő nem csinál semmit, csak főz? Aztán miért? Te az élete párja vagy, vagy a bejárónője, cselédje.

Nagyon komolyan elbeszélgetnék vele ezek után, hogy min is kell változtatnia, ha meg akar tartani. Ekkora bunkót!

2017. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ebből látszik hogy a cselédjének tekint. Az első vàlaszoló leírt mindent amit én gondolok erről a helyzetről.
2017. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ez szomorú, hogy ennyire elrontotta a pihenésedet. De amúgy nem jogos szerintem a kiakadása. Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, hogy mi a problémátok. Kinek- mi az álláspontja. Mert az emberek sokszor azért támadnak, mert nem megfelelő az egymás között lévő kommunikáció.
2017. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
eleg bunko egy pasid van, ha ilyen proszto modon beszelget veled. o mondta, hogy menjel, akkor utolag mit pampog??? idiota egy gyoker, mar ne is haragudj . kell neked egy ilyen ember?.....
2017. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Az a lényeg, hogy te megőrizd a hidegvéred és tarts ki a véleményed mellett ha sor kerül a nagy beszélgetésre.

Megérdemelted a pihenést, emiatt ne érezd rosszul magad, neki kellene elgondolkodnia.

2017. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy valaki hogy nem képes ellátni egy háztartást felnőtt ember létére. Fogyatékos? Gondnokságra szorul? Nem tudja bekapcsolni a mosógépet, nehezére esik tologatni a porszívót, vagy helyére rakni a dolgokat?

Esetleg irányításmániás és mindent úgy akar, ahogy elképzelte?

2017. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én sem. Amikor szültem, akkor 7 napig mindent megcsinált, most meg, hogy pihenésemről van szó, most meg így viselkedik. Pedig azt hittem, ő is kipiheni magát, amíg egyedül van.
2017. ápr. 21. 22:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te pihenni mentél.

Írj neki egy SMS-t, hogy hívjon takarítót, mert a tiszta lakásba szeretnél hazamenni az üdülésből, nem munkára.

És ha kész, szóljon, mert csak akkor mész haza.

:)

2017. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Blondie.W ***** válasza:
100%

Jó nagy paraszt. Sajnállak, hogy egy ilyen sz*r, lusta ember a párod. Én egy ilyet már rég lepattintottam volna, mert nem szeretem, ha beleszólnak, hogy mit csináljak.

Részvétem, hogy vele vállaltál gyereket.

2017. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pfff..Ezek után én meg maradnék plusz két hetet. Örülnék, ha nem hívja addig...
2017. ápr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!