Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki hogy még kiakaromélni magam?

Figyelt kérdés
Én 21 vagyok ő 26, mindig olyannak képzeltem el az igazit mint ő, és ahogy jött tudtam hogy vele akarom leélni az életem és ez azóta sem változott. Sokat beszéltünk az eljegyzésről, már úgy volt hogy decemberben megkér de anyagilag nem úgy jött ki. Aztán mondta hogy a szülinapom és a közös nyaralás közt el fog jegyezni ami április és június 26 között van. De ahogy egyre közelebb van úgy érzem hogy még mégsem akarom, hogy még kicsit élni akarok, ő is mondta hogy sokszor látszik a kor különbség, meg ő már megélte azokat a dolgokat amiket én csak most fogok.. És érzem hogy vele tudnék leélni egy életet, de még tombolni akarok egy kicsit, nélküle.. És ezt hogy mondjam meg neki? Mert nem hiszem hogy örülne neki, szakítani meg nem akarok mert tudom hogy vele leszek a legboldogabb, de még nem érzem hogy eljött az idő.. És úgy érzem hogy ha most nem teszek valamit egész életemben bánni fogom, és megcsalás vagy ilyesmi lesz a vége.

2017. ápr. 22. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy ki akarod élni magad? Másokkal lefeküdni, féktelen bulik, orgiák? Mert attól, hogy el vagy jegyezve, még nem áll meg az élet, bulizhatsz, tombolhatsz.
2017. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A francért kell komoly kapcsolatba menni bele ha még kur*@lkodni akarsz!
2017. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban igazán szeretnéd ilyenek nem fordulnának meg a fejedbe,de ezt az embernek saját magának is nehéz beismerni. Hagyd ott mondd el neki,hogy miért ...ez a tiszta lap( inkább mint háta mögött tegyél bármit is)
2017. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én megmondanám. Most úgy éled meg, mintha lemondanál valamiről, valamiért... de a valóság az, hogy ha olyan férfi mellett vagy aki teljesség, egészé tesz, azt 20 másik férfi sem, és a legvadabb bulik sem tudják helyettesíteni.

20 évesen ismertem meg a párom és egyszerűen tudom, hogy engem más élmények nem tennének boldoggá, teljessé, és nyomába sem érhetnek, annak amit a párom tud adni, nyújtani.

Szóval amikor kérdezik, hogy nem-e hiányzik a függetlenség, a bulik, a pasizás, és úgy érzem semmit nem vesztettem, csak nyertem.


Úgyhogy a helyzet az, hogy bármennyire is idealizálni akarod: de nem ő a te embered. Nagyszerű férfi lehet, de nem tudott megfogni. Neked nem rá van szükséged.

2017. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A jegyesség meg a házasság nem halál. Nem úgy van, hogy előtte van az élet, utána meg vegetálás.

Én azt a részt nem értem, hogy "tombolni akarok nélküle". Miért nélküle? Miért gondolod, hogy egy kapcsolatnak árt, ha közösen éltek meg dolgokat?

2017. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja a 4es mindent elmondott.
2017. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Noblesse Oblige

Kemény és szép szavak... Valószínűleg így is van, egyet kell értenem egyre jobban, csak néhány dolgot magának sem ismer be az ember.

2017. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha valóban ő lenne az, akivel leélnél egy életet is, meg sem fordulna a fejeden mégcsak hasonló sem.

Pont.

Ámíthatod magad, de neked nem ő kell.


A párom a második férfi az életemben, de rá sem nézek másra. Nem érdekel, milyen lehet mással a szex, milyen lehet mást csókolni, sem hasonló... Őt szeretem, és nem érzem azt, hogy el kéne mellőle mennem bulizni, félredugni, stb.


Te viszont még most mondd meg a barátodnak, hogy bocs, de kefélni akarok x emberrel, hogy időben tudja. Jó esetben kidob (ha már te nem vagy képes szakítani vele, csak hülyíted), te dughatsz össze-vissza, ő meg talál egy olyan lányt, aki nem kihasználja, hanem fontos is neki.

2017. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg. No meg azt is, hogy le van s-arva! Nem vagy te szerelmes bele. Nyugodtan tombolj még néhány évig. Utána is találsz olyant aki hosszabb ideig is hajlando lesz qrogatni.
2017. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 22. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!