Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harcoljak, vagy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

A barátnőm több mint egy hónapja időt kért, hogy átgondolja a dolgokat, mert, hogy túl komoly ez neki és lehet hogy még élni akar stb, 1 éve vagyunk együtt, már együtt is éltünk, de erre az időszakra haza költözött, mondván hogy gondolkodnia kell impulzusok nélkül.


Párszor találkoztunk azóta(5-6), jóban vagyok a szüleivel voltam náluk, ő is volt nálam, amikor együtt voltunk akkor úgy viselkedett mint régen, nem is éreztem, hogy bármilyen probléma lenne köztünk.

Viszont mikor nem vagyunk együtt kb mintha egy régi barát lennék neki, ha írok nem mindig válaszol, ha igen is akkor lassan, egyáltalán nem érzem, hogy jelentenék neki bármit is.

Van egy munkatársa akivel nagyon jóba lett (talán ez is közre játszott, hogy elköltözött de ezt nem mondja ki), sok időt töltenek együtt még hétvégén is, nem beszélve a munkáról.


Szerintetek mit kellene tennem? Szakítsak meg vele minden kapcsolatot? Vagy van értelme még reménykedni?

Én azt érzem, hogy az a srác fontosabb már neki nálam.

26/F



2017. ápr. 22. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egy amolyan se veled se nélküled kapcsolat...ami........egészen addig tart míg a drága barátnőd nem talál egy másik pasit.
2017. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérnék tőle egy találkát,hogy elmondjam,én azt gondolom,hogy így inkább ne folytassuk.
2017. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt, ennyi. Elküldeném a p1csába és megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2017. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is ez fele hajlok, hogy megszakítsak minden kapcsolatot vele.
2017. ápr. 22. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég félreb€szik.
2017. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
HARCOLJ!!!!!! Dzsungelkés és lézerkard a tuti.
2017. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%
"Időt kérek" = legálisan, lelkifurdalás nélkül félre akarok ba**ni, akár többször is, utána, ha nem jön össze semmi komoly mással, akkor te úgyis akkora marha vagy, hogy majd visszafogadsz ;-)
2017. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát például ha valaki időt/szünetet kér, akkor azt NE BAZGERÁLD a kiqrt leveleiddel.

Mert hát pont azért ment tőled távolabb, hogy ne legyél vele.

Majd szól, ha eldöntötte. Vagy jön. Oszt jónapot.


A lényeg, hogy egy ésszerű időtartamon túl azért ne várj rá, mert a te időd is csak fogy.

2017. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Üdv!


Hát igen... ez az a helyzet, amikor nem biztos, hogy jól teszed fel a kérdést és tisztán látsz e...


Először is magadba rendezd le, hogy kell-e neked ez a csaj, de nagyon fontos, hogy azon gondolkodj el, hogy ezt érdemled-e...


Miért mondom ezt? Egyszerű:

Az a bizonyos "időt, vagy szünetet kérek" egyenlő a gyávasággal, a súlyos önbizalomhiánnyal. Az ok mindegy. Teljesen mindegy, hogy megcsalásról, vagy csak "kihülésről"...stb. van szó. Nincs bátorsága nyíltan és őszintén beszélni a problémákról.


A kérdésed alapján úgy veszem le, hogy vissza szeretnéd szerezni. Lehetetlen? Nem kifejezetten.


Képzeld magad az ő helyébe, hogy miként gondol rád!

Ne szó szerint értsd, de ez a lényeg:

-A volt pasim egy csettintésre visszafogad, de áááááááá olyan nem is tudom. (nos akár tetszik akár nem az ő szemében egy igazi bal..sz papucs lettél aki tőle függ)


Mit tennék a helyedben?

1, Ha azt mondja hogy időt kérek, akkor nem megyek bele!!! Akkor már semmibe nem megyek bele. Ott akkor azonnal lezárom a kapcsolatot (és ami nagyon nehéz), úgy hogy belülről lehet szét vetnek az érzelmek, de kívülről nyugodt vagyok.

2, 2-3 nap, vagy egy hét és megpróbálok megnyugodni. Idegesen nem tudsz gondolkodni!


Csak ezek után jöhet a lényeg és a játék, amire ő kért fel a szünetkéréssel:


Meg kell mutatni, hogy utána is van élet. Vidáman éled az életed és nem fogsz rá várni. Ne nagy dolgokra gondolj! csak 1-2 példa:


Utcán összefutásnál: Mosolyogva üdvözlöd, maximum 2-3 mondat és a leglényegesebb, hogy TE KÖSZÖNSZ EL!!! TE HAGYOD OTT!!! Mosolyogva, kedvesen!


Szórakozóhelyen szintén jól érzed magad! Csak köszönsz és ennyi! Nem figyeled, és nem mész a környékére!!! Lányokkal beszélgetsz, viccelődsz, de nem játszod túl!!! Aztán szépen eltűnsz!


Összegzésképp:

Ha fontos vagy neki, akkor átgondolja és megkeres, mert fordult a kocka.

Amennyiben megkeres, akkor győződj meg róla, beszéltesd őszintén, hogy mi volt a baj! Amennyiben megcsalás lehetett a háttérben, akkor neked egy dolgot át kell gondolnod:


Most már ő akarja folytatni, de veszélyes rád nézve!

Az a megelőlegezett és feltétlen bizalom, amivel minden kapcsolat indul, ezáltal elveszik. Úgy gondolom, hogy nem az a nagyobb baj, hogy valaki bele rakta a f....szát a barátnődbe, hanem az, hogy át lettél b..szva. Na az az igazából szemét érzés. Viszont, ha ez van, akkor neked is agyalni illik, vagy beszélni róla, hogy mi volt az oka. A megcsalás egy gusztustalan dolog ez igaz. Csak azt kevesen gondolják, hogy 80%-ban az valaminek a következménye és nem biztos, hogy aki megteszi tényleg az-e a hibás. Bonyolult is lehet. A maradék 20% szerintem aki eleve ilyen beállítottságú. Azzal nem tudsz mit tenni.


Itt most megjegyzem: Nem biztos, hogy nálatok megcsalás van a háttérben, de ez is egy opció.


Amennyiben ezeket megteszed és nem veszel észre semmilyen közeledést, akkor bebuktad!


2 dolog után nem rohanunk!!!! Az egyik a busz, a másik pedig a nő! Mindig jön egy másik! (a hölgyek kedvéért: persze ez igaz a pasikra is!!!)


Tudom lesz aki nem ért velem egyet, de ez is egy vélemény volt!


Üdv!

2017. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ugye 1 kapcsolatban vannak hullamvolgyek. A tietek most pont kihult. Vagy bekules es forro szex lesz belole, ami miatt megint beindul minden, vagy otthagy a masik csavoert.
2017. jún. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!