Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párnak mit kell megtennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párnak mit kell megtennie naponta?

Figyelt kérdés
21 eves lany vagyok. A baratom 30 eves. Ma vettem eszre hogy Badoozik, tarskeresozik es balheztunk. Mondta hogy o szerinte nem szeretem ot es addig fog tarskeresozni amig nem talalja meg a parat...roviden tomoren az a baja hogy nem puszilom meg magamtol... es neha ellokom ha szeretkezni akar....velemenyek?
2017. ápr. 23. 15:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sose volt komolyabb kapcsolatom... nem tudom mit kell tennie reggel vagy este a paroknak.. azt akarom hogy szeretve erezze magat...
2017. ápr. 23. 16:00
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Nézd, a barátod úgy hülye, ahogy van, de legalábbis a hozzá-

állása sz@@r.

Minek kell badoozni, társkeresőkre járni, ha van barátnője.

Dobja ki, ha nem tetszik neki, de addig se legyen jellemtelen.


Ha ő úgy érzi, nem szereted, akkor tégy is úgy, hagyd

el a fenébe, aztán társkeresőzzön :)

2017. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bad G-Sus ***** válasza:
nincs előírva semmi..tedd azt amit jónak látsz, amit jónak érzel...
2017. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Visszautasítod, "ellököd". Ez elég illúzióromboló tud lenni.

30/f

2017. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ti is minke vagytok még együtt...
2017. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"szeretve érezze magát"...


Erre vannak kitalálva a szeretetnyelvek! Nézzetek utána! :)

2017. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

"Mondta hogy o szerinte nem szeretem ot es addig fog tarskeresozni amig nem talalja meg a parat.."


Szóval ha jól veszem ki akkor kb nem is vagytok együtt, hanem csak egy pótlék vagy... nem oké, hogy ellököd, de a kommunikació mindennek az alapja.. ha valami baja van, akkor mondja meg neked és fordítva... Amúgy te ezek után még itt kèrdezed, hogy mit kène csinálnod ebben a párkapcsolatban? Kidobni de azonnal.. ha nekem azt mondaná a "párom", hogy azonnal dobni fog amint találna mást, akkor nem lenne már a párom... mindig meglepődök, hogy ilyen hülye emberek vannak.

2017. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ennyit a 9 év korkülönbségtől.. ne vagytok 1 szinten és ez látszik is.


Ő se lehet egy menő pasi, ha nyíltan felvállalja, hogy nem hagy el míg nincs más. Neked mit kellene csinálni? elhagyni.. ezen kijelentése után meg főleg.


amúgy meg miért is lököd el magadtól a szexelni akar? már ez is elég érdekes.. miért is nem puszilod meg magadtól, kérdés nélkül?!


sok itt a megválaszolatlan kérdés, amikre csak te tudod a választ!

2017. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És ez igaz? Tényleg ellököd néha? Miért? Tudtad, hogy a visszautasítás a szexben a legnagyobb kudarcélmények egyike?
2017. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Undok kis béka lehetsz, ha csak úgy lökdösődöl a pároddal.

Totál megértem, ha melletted társkeres: abszolút éretlen vagy egy párkapcsolatra.


Mindegy.

Ha neked ez megfelel, akkor töltsétek jól a hátralévő időt, vagy szakíts most, de semmiképp se tervezzél vele hosszú távra, mert ő sem teszi, érthető okokból.

2017. ápr. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!