Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha kiderülne a lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kiderülne a lányról akivel együtt vagytok, hogy hpv-je van, elhagynátok?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 23:02
 1/8 anonim válasza:
100%

ha szerelmes vagyok belé és szeretem, nyilván nem

ha nem komoly a kapcsolat, akkor elképzelhető, hogy elillan a srác

2017. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van hpv-je és van, akinek belobban. Tulképp mire akarsz kilyukadni?
2017. ápr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az emberek jórésze (a férfiak is) hordozza a hpv egy bizonyos törzsét. Van, hogy nem okoz semmit, van, hogy a férfi fertőzi meg a nőt. Sajnos nem lehet vele mit csinálni.
2017. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hááát, ha cuncuskája és környéke tele van szemölcsökkel, már majdcsak egy karfiolhoz hasonlóan, és nem tesz ellen semmi, akkor felejtős.
2017. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elnézést előre is, hogy nő vagyok, de tudok neked tanácsot adni.

Ilyen helyzetben voltam már én is, én voltam a beteg.


Lenne pár kérdésem:

- Mióta vagytok együtt?

- Hogyan derült ki? (elváltozás a lány rákszűrésén?)

- Milyen HPV?

*Alacsony kockázatú (ált nemi szemölcs formájában bukkan fel)?

*Vagy magas, méhnyakrákot okozó kockázatú? (legtöbbször tünetmentes!!!)


Először is a legfontosabb: a "honnan van a betegség" részét kár firtatni. Fene sem tudja, hogy ki adja át kinek és feleselges ilyenen tépődni.


A másik, hogy te is légy tisztában vele: megfertőződél-e? Voltál vizsgálaton? Ha negatív vagy, akkor először is örülj neki, mert akkor vagy elkaphattad, de már leküdötted, vagy valami oknál fogva benned nem telepszik meg a fertőzés.

Persze ez nem jelenti azt hogy automatikusan védettséget élvezel. Sajnos az óvszer sem ad teljeskörű védelmet, de segít.


Az én esetemben a párom nem hagyott el, sőt nagyon támogató volt és elkísért minden vizsgálatra. Nem hagyott el, egy percig sem volt neki kérdés. És szépen ki is gyógyultam, fél évig szedtem kúraszerűen az Isoprinosine-t (ez egy vénnyel felírt immunerősítő kúra) és beadattam a védőoltást.

Mindketten elmentünk fél év után szűrésre és mindketten negatív eredményt kaptunk. :)


Fontos szerintem még kiemelni, hogyha törődsz a pároddal, biztosítsd róla, hogy nem nézed le azér mert beteg. Engem gyötörtek az olyan jellegű érzések, hogy "gáz vagyok", kirekesztettem saját magam és féltem, hogy a párom nem akar lefeküdni velem ezért. Szerencsére meg tudtuk beszélni és ajánlom, hogy te is fuss egy ilyen kört vele, csak hogy megakadályozd az érzelmi eltávolodást tőle. :)

2017. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te is hordozhattad, és TE megfertőzted ŐT.

A kérdés valóban: mióta vagytok együtt.


Én az emésztésem rendbehozatalával (az immunrendszer 70%-a a vastagbélben van), erős lúgosítással vetettem véget a hpv-mnek, természetgyógyásszal. Negatív lett a tesztem.

2017. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kár,hogy a lúgosításnak semmi értelme és semmi nem is bizonyítja a pozitív hatását.De,ha tényleg kigyógyultál belőle,akkor gratulálok.
2017. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!