Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnatok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Aki szorongos tipus, mindig van valami, amin ragodik, de szerintem mar túlzásba viszi. En probalom tamogatni, de mar csak errol tud beszelni, es varja is, hogy tamogassam, mindig mondjak valami hatalmas, kulonleges tanacsot, mert nem eleg, amit mondok neki. Legyek ott mindig mellette, ne utazzak el kikapcsolodni,mig o tanul egy vizsgara stb.
2017. ápr. 25. 08:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egész életed egy problemahalmaz lesz vele, kell ez neked ?
2017. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja az a mellette állás, hogy megírsz helyette egy dolgozatot? Hát ez egy lustag**ci. Tudod, mikor állnék szóba ilyennel.
2017. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján magamara ismertem.

Az előző kapcsolatomban én is így viselkedtem, aztán mikor vége lett, csodálkoztam.

Tehetetlennek éreztem magam, gyakran minden téren, és semmi másra nem vágytam, csak megértésre, támogatásra, amit megkaptam, de valahogy sosem volt elég. A barátnőmet hibáztattam, hogy miért nem elég türelmes, azt éreztem, hogy nincs senkiben empátia, még abba sem hittem, aki szeretett, és akit viszont szerettem, és a viselkedésemmel tönkretettem.

Amíg ez a gondolat nem fogalmazódik meg a delikvensben, addig kár felelősségre vonni, valóban ott kell hagyni, mert ebben a formában menthetetlen.

Magamról tudom, hogy amíg nem rendeződnek a fejemben a gondolatok, nem teszem tisztába magamban az alapvető énképpel kapcsolatos kérdéseket, addig nem szabad belemennem egy kapcsolatba, mert csak fájdalmat okoznék, neki is, és magamnak is.

Hagyd ott, jobb lesz neked is, és neki is.

Ezen orvos tud segíteni jobb esetben.

2017. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem. Az ilyen embernek semmi önbizalma és ez nagyon meg tudja nehezíteni az életet.
2017. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Használj ékezetet! Nem mindegy hogy "bassza meg" vagy "basszá meg"!
2017. ápr. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!