Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, ha szükségem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha szükségem van a párkapcsolatom mellett más férfiaktól az önbizalom növelésre?

Figyelt kérdés

Akad pár férfi akivel kacérkodok, de csak azért, hogy visszaigazolást nyerjek, még mindig kívánatos vagyok.

Ez elítélendő szerintetek? 26N


2017. ápr. 25. 20:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
72%

"Lehetne, hogy olyanok válaszoljanak, akik már láttak vagy fogtak a valóságban nőt?"


Szánalmas ez a kijelentésed is.


Nőként válaszoltam neked.


Inkább olvass önbizalomnövelő könyveket, blogokat és hallgass ilyen hanganyagokat.


5-ös voltam.

2017. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Igen, rosszul esne, de valahogy lenyelném, ha csak ennyiről lenne szó.

Nálam csak ennyiről van, nem csalom meg a párom.

2017. ápr. 25. 20:24
 13/29 anonim ***** válasza:
40%
A r.ibancösztön akkor is megvan benned, innen már csak egy lépés a megcsalás.
2017. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem elítélendő, 16-18 évesen még normálisnak is mondható. Közel 10 év múlva viszont már elég gáz, mondhatni szánalmas.

27/N

2017. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

te tudatosan okozol fájdalmat a párodnak, akit elméletben még szeretsz is.


hogy tudsz ilyenkor a tükörbe nézni?


egyébként az is szánalmas, hogy ennyi évesen annyi eszed van, mint egy tizenéves csitrinek, és magadtól nem jössz rá, hogy ez a viselkedésed nagyon nem helyes.

2017. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

13-as, köszi, hogy te jobban ismersz engem, mint én saját magamat.

Ne álmodj, nem fogom megcsalni még a te kedvedért sem! :D

2017. ápr. 25. 20:29
 17/29 anonim ***** válasza:
Inkabb azt mutatja, hogy valami nem oke a kapcsolatodban, ha a parod nem tudja veled ilyen minimalis szinten sem erzekeltetni, hogy kivanatos vagy, hogy masokhoz "kell" fordulj.
2017. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tartom ezt a "kacérkodást" jófej dolognak, de ezzel persze nem ártasz a párodnak. Az már más dolog, hogy ilyen dolgokból könnyen kialakulhat valami más is, onnan pedig már nehezebb visszajönni.
2017. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ez gyökérség.
2017. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nem addig, amíg tetlegességig nem fajul...

Viszont sokak számára félreérthető és ha a párod megtudná, nem biztos, kól esne neki vagy elhinné, hogy többet nem akarsz ezektől a pasiktól. Ha az én párom csinálná ezt, akkor azt nem tudnám elviselni és szenvednék... De mindenki másképp vélekedik erről. Ha bízhat benned a párod, akkor nem okozhat ez gondot köztetek. :)

2017. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!