Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt sohasem járunk el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt sohasem járunk el szórakozni, csak külön! Ez a normális?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk kapcsolatban,együtt is élünk. Soha nem volt mód arra,hogy együtt menjünk el szórakozni. Páromnak mindig van erre magyarázata, eleinte csak fiús esték voltak, mostanság csak céges bulik, ahová sajnos nem tud elvinni.Az én baráti társaságom nagy része pici babával van otthon,a többiek egyedülállóak.Én sem tudok közös társaságot hozni...ami bánt.párom úgy van vele akkor ő megy egyedül mert megoldani nem tudja a helyzetet(ebből gondolom hogy ő így is jól érzi magát). Majd ha lesz közös megyünk. Nem lenne azzal gondom, hogy egyedül menjen ha lenne közösre is lehetőség. Türelmesen vártam hogy megyünk engedtem és csináltam a magam dolgát. De elfogyott a türelmem.A problémát ő persze nem érti most én vagyok a rossz hogy nem örülök ha menni akar.Tényleg ennyit érdemel az ember támogassa, hallgassa a problémákat, mert ugye te vagy a párom neked mondom...de mikor egy beszélgetős lazulós estéről van szó megy, én meg maradjak otthon vagy menjek ahova szeretnék mert ő nem tilt. Nekem is ilyen lazának kellene lennem szerinte...35 éves férfi hogy gondolkodhat így? Vagy én vagyok fura?
2017. ápr. 27. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barmit mondunk nem lesz jobb neked. O ilyen, el kell fogadnod (vagy keresni mast). 35 evesen nem valtozik meg az ember.
2017. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy irtad 35 éves féfri hogy gondolkodhat igy,hát elég rosszul gondolkodik a korához képest.Az én párom nélülem nem megy sehova,még egy sőrt inni se,inkább megveszi és megissza ithon.Azért hogy eggyütt nem jártok szorakozni aval nem értek eggyett,én nem tudnám elviselni.Azért már ott van 35 éves férfi másképp kéne gondolkodnia és nem csak hogy szorakoznia járjon,persze kell a kikapcsolodás de az nem fer hogy mindig nélküled megy és téged nem visz.Eggyett tehet ülj le vele beszélgetni mond el neki ami bánt amit itt leirtál és ha megharakszik az az ő problémája mond meg neki változtasson.Én biztos nem tudnám elviselni.
2017. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Azért az se optimális, ha össze vagytok ragadva, mint az utolsó válaszoló.

Szerintem kell lennie közös és külön programoknak is. De az miért nem opció, hogy elvisz az ő baráti társaságába, a "fiús" estékre, és mondjuk a többi srác is viszi a barátnőit, és akkor máris nem lennél egyedül.

2017. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ő nagyon gyerekes. Nekem már nem egy párom volt, és ilyen sose fordult elő. Így is vannak céges bulik, meg hasonlók, ahova csak az egyikünk hivatalos, de abból van évente 2-3. Az evidens, hogy ami csak az egyikünk szakmáját érinti, a másik nem megy el.
2017. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem opció mert csak fiús esték vannak. A többiek nem tudjak hozni a párjaikat, mivel a csajok utálják egymást (nem tudom miért a legújabb lennék a társaságban, de nem is kíváncsiak rám röpke 3 év alatt kétszer láttuk egymást)
2017. ápr. 27. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem tök alap dolog, hogy egy kapcsolatban a felek csinálnak külön is programot, szórakoznak külön is. Hangsúly az IS-en, mert szerintem abszolút nem jó jel, ha valakinek egyáltalán nincs igénye arra, hogy a párjával szórakozzon vagy hogy a párját beavassa a baráti körébe.


Nekünk természetes volt, hogy bemutattuk egymást a barátainknak, csináltunk közös programokat mindkettőnk baráti társaságával. Természetesen külön is csinálunk programokat, de nagyrészt együtt megyünk és szinte mindig meghívjuk egymást egymás programjaira (kivéve, ha valami konkrét oka van, mint a céges buli például).

"Közös társaságot hozni" ez nem tudom mit akar jelenteni, hacsak a két fél nem egy haveri körben jött össze, ott hogy lenne már alapból közös társaság?


Szerintem a képlet egyszerű, mert a tények magukért beszélnek - egész egyszerűen ő nem akar téged belevonni az életének ezen részébe, nincs igénye arra, hogy veled szórakozzon, mindig lesz rá kifogása. Te tudod, meddig tudod ezt tolerálni, ő ilyen, szóval feleslegesen vársz bármilyen változásra.

2017. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseket soha nem fogom megérteni. Ő így gondolkodik, te meg máshogy. Hiába írjuk le ide százan, hogy neked van igazad, attól még a párod nem fog megváltozni. Igazából nem is kell neki, nem kell mindenkinek ugyanúgy gondolkodni. Csak ha neked ez igy nem felel meg ( amit teljesen megértek), akkor keresned kell valaki olyat aki jobbam passzol hozzád. Sajnos más lehetőséget nem látok. Egy 35 éves férfi nem hiszem, hogy meg fog változni. Rajtad múlik, hogy ezt elfogadod e. Nem kötelező. De azzal, hogy itt és otthon rinyálsz ez miatt, annak semmi értelme.
2017. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Azt azért tudhatnátok, hogy milyen nagyon rosszul sül el mindig, hogyha találkozik egymással több férfi, de az egyik hozza a barátnőjét.


Én ezen már kamasz koromban átestem úgy, hogy voltam a pénisz mindkét végén is ezzel kapcsolatban (hogy én vittem barátnőt, meg hogy más hozott hozzánk). Olyankor a nővel kell foglalkozni, nem szabad elmenni mellette, nem lehet szabadabban beszélni (Ki mondaná a barátnője mellett ülve a haveroknak, hogy "Fú, ma olyan csajt láttam a buszon, akit úgy megba sztam volna?" - Na ugye!), stb-stb.


Mi nappali programokra járunk közösen a barátnőmmel. Állatkert, cirkusz, mozi, akár színház, városi (nem zenei) fesztiválok, stb. Nőt vinni a barátok közelébe rossz, ezt a saját káromon már bőven megtanultam.

2017. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

2 napon belül elhagyott... Kibékíthetetlen ellentétekre hivatkozva és hogy ő már nem hisz abban hogy meg lehet ezt oldani.jaaa és szeret, de ez végleges döntés.

Valakiben ha az én általam feltett kérdés merül fel csak annyi:

Vagy befogod a szád és tűrsz neki egy életen át vagy hagyd el mert ha nem teszed úgy jársz mint én.

2017. máj. 11. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!