Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat még valamit? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat még valamit? Miért figyel ennyire?

Figyelt kérdés
Még középiskolás koromban volt egy barátom. Első kapcsolata volt mindkettőnknek és majdnem két évig tartott, de elkövettem egy apróságot ( igy visszagondolva apróság akkor nyilván nagyobb súlya volt) nem hallgatta meg a magyarázatom hanem egyből szakított. Hetekig elhordott mindennek, voltam én minden csak fehér ember nem. Aztán talán egy hónappal később békülni akart legalább barát szintre. Akkor én küldtem el melegebb éghajlatra és azóta se beszéltünk egy szót se, pedig több mint 5 év telt el. Most úgy hozta a sors, hogy odajött dolgozni ahol én is dolgozom már több éve. Még a köszönésig se jutottunk el, mert ahogy észrevettem másik irányba mentem inkább vagy ha nem tudtam elkerülni akkor szabályosan elfutottam mellette. (Igen tudom baromi nevetséges, de annyira hirtelen jött, hogy nem tudtam hogyan kezeljem). Viszont észrevettem, hogy álandóan engem néz, figyel távolról... valószínű tudja, hogy van barátom (lassan férjem). Miért néz ennyire? Lehet gyerekes, de nagyon zavaró vagy ha ennyire érdeklem miért nem szólit meg? (tudna bőven olyan alkalmat találni amikor nem tudok "elfutni" előle.
2017. ápr. 27. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Te még érzel iránta valamit? Úgy értem ennyi idő elteltével is...
2017. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvetésen és egy kis haragon kívül semmit.
2017. ápr. 27. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Én nem kezdenék már exel. Így is már a végső elkeseredésben szenvedek, hogy nem vagyok jó senkinek sem. Meg akarok halni :(... mert én még mindig az exem miatt szenvedek, de ő már annyit változott, hogy én úgy se lennék jó neki, hiszen soha nem is voltam.
2017. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Lehet, hogy ma már ő is másképp látja a dolgokat, és talán lenyugodott, és érdekelheti, hogy mi lett azóta veled.
2017. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!