Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha szeretem a párom, de undorodok tőle?

Figyelt kérdés
Szeretem nagyon, de oleles meg puszi ami belefer, amugy osszeszoritom a fogam es imadkozok, hogy ne hanyjam le... es nem ertem miert amugy, semmi okom ra. De napkozben is, ha eszembe jut, hogy pl szexelunk, nagyon rosszul leszek, felfordul a gyomrom... mit tehetnek, hogy ez valtozzon? Fiatalok vagyunk, par eves kapcsolat. Szakitani nem akarok, nem is mernek, bele is halnek... szoval azt ne mondjatok.
2017. ápr. 27. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Gond van a fejedben. Valószínűleg nem szereted már, csak megszokásból vagy vele. :\ De ha TE nem érted ezt, mi tudjuk?
2017. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jol van, tudom hogy hulye vagyok meg bena, de annyira szenvedek, orlodom... mar teljesen bele vagyok betegedve, de annyira jo ember, megbantani se lenne szivem, abba en halnek bele. Kicsit tulerzekeny vagyok amugy. Nem is tudom mit akarok evvel a kerdessel. Pedig nem vagyok kapcsolatfuggo, en nagyon szeretek egyedul lenni. Szinglikent is tok boldog voltam, sot... szerintem nekem egy jo nagy pofon kene vagy nem tudom
2017. ápr. 27. 18:40
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor fizikailag zavart a pasim, akkor ott gondok voltak. Homokba dugod a fejed.
2017. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Szívesen adok egy baxott nagy maflást ha ez minden vágyad!
2017. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
nem vagy te kopleeeeetttt bazzmeg
2017. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Fiatalok vagyunk, pár éves kapcsolat..."


Ha ez nem lenne, azt gondolhatnánk, Vajna Timi írta ki a kérdést:)

2017. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

A pofont még megkaphatod, ha arra vágysz. :D


21/L

2017. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Tombolnak itt az intelligens emberek...


Kérdező, próbáld kideríteni, mi zavar a kapcsolatotokban! Velem is előfordul, hogy egy-egy veszekedés utánképtelen vagyok vonzódni a barátomhoz. A nőknek fontos, hogy lélekben is rendben legyenek a dolgok, különben nem jó a szex.

2017. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Leírnád, hogy mióta undorodsz tőle és ez miért következett be?

Enélkül érthetetlen a kérdésed és csak ennek megfelelő válaszokat fogsz kapni.

2017. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt egy fiú akitől undorodtam az igénytelensége miatt. Mai napig hányingerem van mikor eszembe jutnak a szagok meg úgy ámblokk minden :S pedig rendes fiú volt, jól megvoltunk, az arca is helyes volt. De egyszerűen még a közelségét se tudtam elviselni.


Nézhettek hülyének, de sajnos ez tényleg nehéz helyzet. Én is szakítottam vele. Annyira ápolatlan volt hogy az valami gusztustalan.

2017. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!