Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat beszélek a szexről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat beszélek a szexről, túl sokszor vannak perverz poénjaim. Eleinte viszonozta, azonban mintha változott volna a helyzet. Lehet rá esély, hogy megszereti ezt az oldalam is? (Friss kapcsolat, én vagyok a nő)

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Persze. Ha közönséges lotyót keres, akkor mindenképp.
2017. ápr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak nagyon ki vagy éhezve
2017. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy nem viszonozza, még tetszhet neki. De az is lehet, hogy közönségesnek lát. Akkor elég reménytelen a helyzet.
2017. ápr. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont fordítva áll a dolog: nem megkedvelte, hanem inkább besokallt tőle.

(Én legalábbis így vagyok a szerintem túl sokat pedzegetett témákkal: először erőltetetté válok, aztán közömbös, vagy épp ideges leszek tőlük.)

Szóval valószínűleg azt gondolja, hogy nem csak a poénjaid perverzek. És ha így van, akkor nem ő lesz a te párod.


De ha mégis vannak ilyen hajlamaid, akkor szerintem az a legtisztább, ha rákérdezel. Elvégre a tutit úgyis csak ő tudja.

2017. ápr. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy perverz?! Perverz az, ami a másiknak nem tetszik. Szerintem te nem erről beszélsz, hanem egy kissé felfokozott szexuális gondolkozásról. Ismerek ilyet, alkalmas, nem halvérű pár mellett csudajó partner az ilyen. Ha viszont a fiúnak kisebbek az igényei, akkor gond lesz belőle.

A szexuálisan szintén túlfűtött fiúk között van, aki épp emiatt gátlásos, mindenről "az" jut eszébe, és úgy érzi, hogy ez valami illetlen, durva dolog. Őt zavarhatják a nyílt utalások. Egészen addig, míg ki nem tud bontakozni. :D

Ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból. :)

2017. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Ha ezzel együtt azt is érezném hogy csak komoly kapcsolatot keresel akkor nekem ez még kifejezetten tetszene is :) de hát ha ő nem perverz akkor meg nem fogja viszonozni szerintem ! 37f
2017. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!