Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gáz, hogy "engedtem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz, hogy "engedtem" a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

volt egy házibuli, ahova mentünk volna. nagyon várta, hogy régi ismerősökkel találkozzunk, be volt zsongva teljesen. viszont a vizsgáját áttették egy nappal korábbra ezért tanulnia kellett... megkért engem, hogy ne menjek én se, mert így is szörnyen érzi magát, amiért nem mehet. persze én vita nélkül mondtam, hogy nem megyek, hiszen neki vannak most nehéz vizsgái, kibirom ezt a kedvéért.

erre este hívnak a haverjaim, hogy milyen szánalmas, hogy a barátnőm irányít engem, milyen férfi vagyok én...


2017. ápr. 28. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a haverjaid szánalmasak
2017. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez egy nagyon kedves gesztus volt a részedről, biztos a barátbőd is értékelni fogja..a barátaid meg kicsit bunkók, egy ilyet meg tesz az ember azért akit szeret.
2017. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Nekem is volt számtalan ilyen helyzet, és SOSEM kértem meg a volt barátom, hogy ne menjen, mert én sem tudok... persze, magamban bosszantott, de nem tettem volna ezt feljebb annál, hogy ő érezze azért jól magát. Mert tudod, nem csak ketten kell eljárogatni szerintem szórakozni is, hanem külön is jól tud esni egy ilyen program.

Nyilván fontos neked a lány, azért nem mentél el, de nyugodtan gondold át ezeket a helyzeteket, hogy mennyire jogos a kérése, mert olyan, mintha a barátnőd szavait mondanád vissza. Számomra lányként és külső szemlélőként nem tűnik jogosnak, hogy megkért, hogy ne menj.

2017. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
9%

:D így kezdődnek az olyan kapcsolatok ahol a lany nem enged el sehova, csak legtobben az elejen eszre se veszik hogy mivan aztan mikor vege es a fiu masik lannyal randizgat ő szenvedi meg a dolgot mert a fiú mar eleve nem megy bele ugy a kapcsolatba hogy a lany nem engedi el mindenhova. Hidd el, tapasztalatbol mondom. A fiu akivel foglalklzmi akartam igy volt, sehova nem engedte a csaja es mar az elso talikor megkerdezte hogy ha egyutt lennenk el engednem e mindenhova. Nekem mar az is kinos lenne ha el kene keretszkedni nemhogy még ne engedjem....

Hat a haverjaid még fognak is elvezkedni ezen ez még csak a kezdet.

:D

2017. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

PAPUCS!


Jár a keksz!

2017. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Egyébként fogtad a kezét, amíg ő tanult vagy mi?


Ha ő sem mehet, te sem?


Ha én szenvedek, te is elv?... Hű, de nagy szerelem, ez roppant gyerekes a részéről.

2017. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz.
2017. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen haverjaim lennének, nem kellene ellenség...
2017. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
A haverjaid elég bunkók. Nem gáz. Gondolom fordított esetben is így lenne.
2017. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát kérlek, ez egy roppant önző álláspont, amit a csajod művel, ráadásul unempatikus, aljas és értelmetlen is.


Önző, mert csak a saját lelkiállapotát vette figyelembe.

Unempatikus, mert a tiedet meg kábé le se...

Aljas, mert azt akarta, hogy ha neki rossz, akkor neked is legyen az.

És végül értelmetlen, mert szükségtelen volt, hogy otthon maradj - a tanulásban max. zavarni tudod, segíteni nem valószínű.


Szó, ami szó, te nagyon beleválasztottál ezzel a csajjal.

Máskor ne hagyd magad bekorlátozni ilyesmi miatt baszics, mert megszívod.

2017. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!