Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek nem tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek nem tetszik az ajándék?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt. Én nem feleslegesnek és hülyeségnek tartom a valentin napot, de ő elvárja hogy kapjon valamit. Szóval hétvégén mikor nála voltam, neki ajándékoztam az egyik plüssöm. Erre fel ő lehordott mindennek hogy én milyen szánalmas, vagyok és mennyire nincs bennem kreatívitás, mert h csak úgy lekapom a polcomról a macim és neki adom. Neki ez kevés és többet várna el. Akármit is magyaráztam úgy hoztak ki hogy én mekkora egy bunkó szar vagyok. Egyszerűen nem tudom jogosnak tartani a felháborodását, de hajthatatlan... Szerintetek???? Ez Jogos?!!!

2017. febr. 14. 00:58
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Hülyeségnek tartom a Valentin napot*
2017. febr. 14. 00:59
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Az lenne jogos, ha belevarrtál volna egy féltéglát a maciba oszt' bal szemen baxod vele.
2017. febr. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
36%
Én értem talán mi motiválhatta a csajt, de közben mégsem tudok mellé állni mert még velem SOHA nem fordult elő olyan, hogy kaptam egy ajándékot és annak nem örültem/nem fogadtam volna el. Nem egy büdös zoknit adtál neki azért. Remélem nem egy swarovksi fülbevalót akart vetetni magának mert akkor szerintem ideje lenne új barátnő után nézned.
2017. febr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is gáz, hogy régi kacatot adsz neki. Nem illik ilyet ajándékozni alkalomra. Az ilyen dolgokat rokon kisgyerekeknek adom csak úgy, nem pedig alkalomra.


Neki fontos ez az ünnep. Köthettetek volna kompromisszumot, mehettek volna közös programra ami nem feltétlenül a gyertyafényes drága vacsora, vehettél volna neki valami apróságot, de ez így szerintem is bunkóság.

2017. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Hát eleve bunkóság a képébe vágni, hogy tőled ugyan ne várjon semmit, szerelmet ünnepelni hülyeség, egymást ünnepelni hülyeség.

De tényleg valami régi vacakkal akarod kiszúrni a szemét, hogy nesze, ha már kierőszakoltad, hogy ezen a napon ne vegyelek szrba se, kapsz valami régi szrt ami már nem kell.

Amúgy úgy írsz, mintha goromba lett volna veled. Az nem oké, de értem miért sértődött meg.

Nekem is nagyon rosszul esett, amikor a volt barátom elém állt, hogy ő ezen a napon aztán biztos nem, kizárt... ehh nem értem én ezt..

2017. febr. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%

Hany evesek vagytok?Mert ez szerintem elegge gyerekes reakcio volt.

Ha fiatalok vagytok talan meg kinovi:D

2017. febr. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

Legközelebb én is a taknyos zsepimet adom neked "ajándékként", meg a bébikoromban használt előkét. Jó lesz kérdező?

Egy kacatot, amit leemelsz a polcról és ott rohadt évek óta, meg porfogó... Röhej, szánalmas. Nálam itt lenne VÉGE!

2017. febr. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok valentin nap párti, de ha már fontos neki, egy szál vörös rózsa és kész. Egy szál virág mindig elég, hogy egy nőt boldoggá tégy.Használt maci? Basszus.
2017. febr. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Szövegből nem jön le mennyire hiszti a lány részéről,szerintem csak fontos neki.Ajándékba ilyet nem illik adni.Az megint nem derül ki,hogy mit vár el.Szerintem csak akarja érezni,hogy őmennyire fontos neked.
2017. febr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom mennyire hisztis alap járaton a kedves barátnő, de tény azért használt, régi plüsst adni kicsit furán jön le...

Ez kb. olyan, hogy "na, tessék itt van nekem már úgy se kell..." szitu. Attól, hogy te feleslegesnek tartod még megerőltethetted volna magad!

Ha virágot vettél volna jobban kijöttél volna a helyzetből!

2017. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!