Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek elkezdett udvaroln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek elkezdett udvarolni egy ismertebb focista. Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés

Nem akkora nagy ász, de azért ismert itthon. Először csak likeolta a képeit az instán, aztán 1-2 hónap után megjelent a munkahelyén. Ingatlanos a barátnőm, ügyfélként jött. Először játszotta hogy tényleg lakást akar, de semmi nem jó neki. Villog a barátnőmnek a menő kocsijával, ragaszkodik hozzá, hogyha mennek lakást nézni akkor ő vigye el. Udvarolgatni próbál neki, pedig megkapta már, hogy van barátja, boldog, stb.

Az első perctől elmondott mindent a barátnőm. Állítólag már mondta a srác, hogy csak haverok, de engem akkor is zavar. Még nekem is bemutatkozott, direkt eljött a kondiba ahova járok, nehogy azt higgyem hátsó szándékai lennének. Már ez is fura. Mit foglalkozik ennyit velünk?


Szerintetek aggódnom kéne? Barátnőm bevallotta, hogy az elején imponált neki, meg kicsit felvágott a barátnőinek is, hogy egy menő srác udvarolgat neki.


Ja a srác nevét nem mondom meg, nem is lényeges, meg az átlagember úgysem ismeri csak a legnagyobb focirajongók max (mint én) vagy azok se.


2017. márc. 14. 09:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%

Bödedani!? :_D


nem írigyellek. sajna az a helyzet, hogy sztem le fogja nyúlnia csajod.


hiába mondanak a nők mást, de az egzisztencia, a magabiztosság minden csajt meg lehet kapni ezekkel! MINDET!

tökmindegy h házas-e vagy van e barátja stb...


Ez a szomorú valóság.

Szép dolog ha bízol a barátnődben, még szebb ha tévedek, és tényleg a csajod kitart melletted, de akkor azonnal gyűrűzd meg!

2017. márc. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Párod nem érzi úgy ,hogy akkor el kéne hárítania még jobban ? Még mindig hozzá jár lakás ügyben vagy mi köztük a kapcsoalt beszélgetnek neten vagy találkoznak? Nem érzi párod ,hogy ebben azh esetben akkor nem elég elmonmdnia neki hogy boldog a szerelmével...
2017. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"azért ismert itthon"

.....

"az átlagember úgysem ismeri csak a legnagyobb focirajongók max (mint én) vagy azok se."


Ember, legalább döntsd el, hogy mit kamuzol, és tartsd magad hozzá.

2017. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1: remélem nem így lesz, én mindent megteszek

2: lakásügyben járkál, meg barátként is ír üzeneteket amiket a barátnőm megmutat. Velem is haverkodik, pedig látványosan nem vagyunk egy hullámhosszon. Megmondom neki, hogy lépjen fel vele eröteljesebben, se abból csak az lesz hogy eltiltom a barátaitól.

3: nem akarom hogy találgasson bárki! Fontos hogy focista az illető, de semennyire nem akarom kiteregetni hogy ki lehet. Nem egy dzsudzsi de nem is nb2-es.

2017. márc. 14. 09:48
 5/21 anonim ***** válasza:
15%

Akit nem pénzel külföldi klub, annak nem lesz ebből "menő kocsija", szóval ha ennyire pénzes, akkor nagyon ismertnek kéne lennie, kb Dzsudzsi. :)

Miért jó ilyeneket kitalálni?

2017. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
Párod üljön a szájára mert ha ő maga vallotta be ,hogy vagánykodott eleinte azzal ,hogy ez a pali udvarol neki akkor nem barátok mert a pali többet akar beférkőzik furakszik párodnak mutatja veled is de jol van.Átérzem nekem nem pont ez a gondom de félek ,hogy párom jobban érzi majd magát egy lány barátjával mint velem te is attól félsz főleg anyagi heyzete miatt de barátnőd ha nem hajlik erre kérd hogy mérsékelje a köztük lévő kapcsolatot munkahelyire csak lakásban segítse és akkor beszélgetnek haverkodnak.De a munkán kívüli magánéletét /teket tartsa tiszteletben a csávó is és párod is...
2017. márc. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5: szerinted egy 15 milliós Audi/Mercedes nem menő? (nekem egy 1.5 milliós Focusom van) Azt csak külföldi klub tudja megadni? Látom nem láttál még NB1-es magyar focistát egyet se.


6: szerintem gond lesz ebből de reménykedem hogy nem. Csinálni nem tudok semmit ha "hisztizek" csak a karjaiba kergetem. Ha ellene beszélek vagy kötekedek vele szintén. Ezt tudja a srác is azért jópofizik. Én úgy viselkedek mint eddig, nem fogok kapálózni vagy hirtelen minden nap ajándékokat venni neki (nem engedhetem meg) mint aki kétségbe van esve. Amúgy részben megértem, nekem se lenne semleges ha pl egy valódi topmodell akarna felszedni, biztos fényezné az egómat.

2017. márc. 14. 10:03
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező: nem, nem menő. Mitől lenne az? Minden harmadik autó a német "szentháromság" (Audi-BMW-Merci) egy példánya, mi lenne bennük a különleges, menő, lenyűgöző, stb?
2017. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszinte volt a bnőd, innentő fogva én nem aggódnék.

MOndjuk úgy tuti el lehet könynen veszíteni, ha most elkezdesz féltékenykedni.

2017. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Magambol kiindulva, ha nem akarnek semmit a sractol, leepitenem, nekem ne menozzon, bar engem nem is lehet ilyesmikkel lenyugozni, inkabb nevetsegesnek talalom, amikor valaki felvag az anyagi helyzetere masok elott, nekem apam megvesz barmit amit akarok, szoval sracok ezzel nem fognak meghoditani :DD Ha kapcsolatot keresek akkor nem a penzt nezem, mivel az adott es szerintem szanalmas, ha valakinek nincs mas erteke a draga holmikon kivul.

De a lenyeg, en kenyelmetlennek tartanam a nyomulast es h magatol nem kopik le, lehet a paromat kernem meg, hogy tisztazza mar vele a helyzetet. Ha a baratnodnek bejon az udvarolgatasa, az kellemetlen.

2017. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!