Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de hogy bizonyítsam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de hogy bizonyítsam? Fontos! Ma lehet hogy szakít.

Figyelt kérdés
2,5hónapja járok a barátommal.az elsö hónap végén taliztam egy ismerősömmel(srác),én csak dumcsizni akartam vele,de ö többet akart,letepert és lesmárolt.(leszarva h van valakim) a párom úgy érzi megcsaltam,de én ezt nem így látom. Ma talizunk és nem tudom mit tegyek! Kérlek segítsetek!
2010. máj. 15. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki.
2010. máj. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy mi történt elmondtam,és azt is hogy szeretem. De átverve érzi magát. És mivel ő ezt megcsalásnak titulálta,ugy érzi újra megtenném
2010. máj. 15. 07:33
 3/10 anonim ***** válasza:

a csókhoz 2 ember kell.

és miért tőlünk kérdezed, hogy hogy bizonyítsd. kérdezd tőle.

2010. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megcsalásnak érzi, mert nem hülye. Azzal bizonyíthattad volna, ha nem történik ez meg. Most már nehéz lesz.
2010. máj. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátod mit tett volna a Te helyedben ha egy erősebb lány mászik rá? Ez csak az én véleményem. Az meg olyan mint a segglyuk van mindenkinek de senki nem kíváncsi a másikéra.A lényeg az ,hogy váratlan dolgokat nem lehet kikerülni.
2010. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nah végre valaki aki megért:) én nem akartam azt a csókot,miután letepert kapott egy pofont egy csodálkozást és egy rohadj meg-et...
2010. máj. 15. 08:21
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Azigen..A csókhoz 2ember kell,ha nem akartad volna,nem lettél volna rá kötelezve..

Kezdjük ott,ha van barátod,nem találkozol "barátkozás céljából" senkivel..

Szerinted ez hogy eshetett neki?

Az meg hogy a "srác többet akart" és te meg "véletlenül" nem ellenkeztél,ugyanis tuti volt erre a lépésre mutató jel,eljöhettél volna...

Szal sajnálom,de ha dob,el kell fogadnod a döntését..Ha szeretted volna,nem kerestél volna mást "barátkozás" céljából..És igaza van,ha már más fiúkkal találkozgatsz,úgy veszi,hogy le akarod váltani..

Ennyi a szomorú igazság..


17/F

2010. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátkozás nem megcsalás.
2010. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha tényleg szeret téged akor leszarja mert nem kellene fenn akadni egy kis csokon ami leteperéssel volt stb.
2016. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megerőszakolna valaki, akkor is csak magával lenne elfoglalva és téged hibáztatna? Hadd menjen, jobbat érdemelsz.
2016. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!