Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy autónk, amihez erős érzelmi szálak fűznek (még a szüleim vették újan, azóta a családunkban van 15+ éve). Igaz, ők már elváltak, épp ezért is a "közös emlékekre" emlékeztet az az autó. Hozzánk került, én meg nagyon örültem neki, ahányszor meglátom mosolygok mert tényleg nagyon szeretem... Ma a barátom a semmiből felhozza, hogy valószínűleg eladja (egyáltalán nem nőtt a szívéhez, és nagyon jó áron lenne..) de megígérte, hogy egy bizonyos időpontig a miénk lesz. Ez őt nem nagyon zavarja, kiakadt hogy mit hisztizek, pedig csak visszakérdeztem, normális hangnemben, hogy ő is tudja nagyon jól hogy mit gondolok erről. Azóta hangsúlyozza hogy tárgyakhoz nem szabad ragaszkodni, az csak egy sz*r, és hogyha így folytatom nem is fog szólni úgy eladja mert hülye vagyok...
2017. ápr. 30. 00:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Neki van igaza. DE! Attól még megérthetné, hogy ragaszkodsz hozzá.

Viszont neked is be kell látnod, hogy ha rossz, és csak viszi a pénzt, akkor muszáj lecserélni, amíg még kaptok érte pénzt.

De ha mégis megtartja, és utána ott áll az udvarban, mert nem kell majd senkinek, és menni sem lehet már vele, akkor meg őt fogod hibáztatni, hogy minek hallgatott rád.

2017. ápr. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igenis lehet és kell is tárgyakhoz ragaszkodni, ha azok szentimentális értéket hordoznak, de egy autó erre nem alkalmas, mert hamar elporlad, és nagyon sok helyet foglal. Fotózd le, csinálj róla videót, aztán símogasd meg, és engeddd el. :)
2017. ápr. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi, de a TE kocsidhoz neki mi köze? Megvettétek?

Mert ha közös pénzből vettétek, akkor oké, el lehet

adni. De nem úgy, hogy nem is fog szólni róla, mert

az etikátlan. Ha a barátnőm eladná a kocsinkat, mert

egy sz*r, kb repülne, mert ő meg madár lenne.

2017. ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Még bőven nincs 1 éve se hogy megvettük. :( Jobb lett volna, ha nem is nekünk adják oda, hanem rögtön eladják, mert úgy nem én érezném magam "hibásnak" hogy elherdálom a szeretett autót, főleg, hogy látom, hogy apa is mennyire ragaszkodik hozzá. Jó, persze megértené, csak olyan rossz érzés.

Egyébként semmi baja, nem viszi a pénzt szerencsére. Csak mivel barátom vezeti, úgy gondolja, hogy csak az ő dolga, hogy milyen autónk van. Mielőtt meglett, lelkes volt irányába, de azóta csak utálja...

2017. ápr. 30. 00:57
 5/16 A kérdező kommentje:
Közös pénzből vettük, meg nekem nincs jogsim se. Szerintem is etikátlan lenne, főleg, hogy nem is hisztiztem, csak szimplán megszakad a szívem ha arra gondolok hogy nem vár a ház előtt...
2017. ápr. 30. 00:59
 6/16 anonim ***** válasza:
Milyen kocsi, és mennyiért tudná eladni?
2017. ápr. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Privátban elküldöm.
2017. ápr. 30. 01:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Igaza neki van, tényleg nem szabad tárgyakhoz ragaszkodni... mármint ilyenekhez.


Ahogy Édes jó anyám szokta mondani: "Nem szabad az ilyen földi dolgokhoz ragaszkodni."


Csak egy autó. engedd el.


És hagyd, hogy mások is gyűjtsenek vele/benne szép emlékeket. :)


Ahogy annak előtte is valakié volt az autó, akik emlékeket kaptak az autótól, utána a tiétek lett, és te gyűjthettél... ne szorongasd tovább. Hadd szerezzen más is vele szép emlékeket :)


Engedd el és add tovább :)


Hajrá

2017. ápr. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi van a papírokkal? Melyikőtök nevén van az autó, ki az üzemben tartó?
2017. ápr. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy harmadik személy. ( :D )
2017. ápr. 30. 03:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!