Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza lehet szerintetek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet szerintetek, vagy túlzás?

Figyelt kérdés
Barátom mindig el akar velem jönni, amikor vásárolni megyek, legyen az élelmiszer vagy ruha. Én viszont nem szeretek másokkal menni, a barátnőimmel sem. Ha egyedül vagyok, hamar végzek, tudom mit akarok viszont ha ott van más, akkor csak zavar. Barátom nem tudja megérteni, hogy ezt az időt szeretném egyedül eltölteni, és nem szeretek csak úgy lófrálni. Ha ő is jön, akkor például bemegyünk az elektronikai üzletbe, mert ő szeretne, és sétálgat a sorok között, megnéz mindent de nem akar semmit venni, csak úgy érdekességképpen. Valamiért ez nagyon tud idegesíteni, ehelyett csinálhatnánk valami hasznosabb programot is, nem totyogni egy helyben a sok ember között. Vagy felfújom? Ha eljön velem ruhát venni, mindent fel akar velem próbáltatni ami nekem egyáltalán nem tetszik, de szerinte vicces vagy menő. Ha azt mondom, hogy ez nem állna jól, akkor jön azzal, hogy honnan tudom, fel sem próbálom, így meg úgy. Hát mondom azért csak tudom, mi áll jól vagy mi nem... vagy hogy éppen mi a méretem, mindig akkora ruhát akar adni amibe 5x beleférnék. Lehet hogy neki tetszik valami, de nem fogom csak azért hordani, hogy neki tetszen, amikor kényelmetlenül érzem magamat benne. Közben pedig azt mondja, nagyon tetszik neki a stílusom. Tudom, hogy ezek apróságok, de annyira fel tudnak húzni.
2017. márc. 5. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy igazi bevalt noi praktikam: ha nem akarsz sokaig soppingolni,akkor jol megtomott neheztakaval menj,amit az elejen vitess vele,mert neked faj a derekad. Ugy mar csak nem akar olyan sokat menni illetve a telikabatot is fogja o :)

Ettol ferfinek erzi magat es nem is akar lenyegtelen dolgokat megnezni.

2017. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem belőled kompletten hiányzik a kompromisszumra való készség.


Ha tudod, hogy ő szeret nézelődni, stb, akkor miért nem lehet megbeszélni vele, hogy minden mondjuk 3. vagy 4. vásárlásra együtt mentek, és akkor nézelődtök, de a többin hadd menj egyedül? Így ő is tud veled menni, nézelődni, stb, de te is tudsz egyedül vásárolni.


Egy kapcsolat általában így működik, és nem úgy, hogy "én így akarom, így lesz, mért nem érti meg".

2017. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert neki a lófrálás, nézelődés értelmes időtöltés, neki ez egy hasznos program. Én is célratörő vásárló vagyok, de nem is állok össze olyannal, akinek mást jelent a minőségi időtöltés, mint nekem.
2017. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!